Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és skorpió párosításról...

Rák és skorpió párosításról mindenhol mást írnak. tapasztalatok?

Figyelt kérdés
kort és nemeket is írjatok légyszi, illetve nyugodtan fejtsétek ki milyen volt :)

2021. dec. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rák férfi és én skorpió nő. Valaha volt legjobb kapcsolatom(most is tart persze). Nagyon egy hullám hosszon vagyunk megértjük egymást, kiegészítjük egymás érzelmi igényét
2021. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Amikor egyszer a tengerparton voltam, akkor látam, hogy két pali próbált egy rákot meg egy skorpiót összepárosítani. Az lett a vége hogy a skorpió a lándzsájával leszúrta a rákot...
2021. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cubina ***** válasza:

Nagyon jól kijön a rák és a skorpió, mert temészetben nagyon hasonlók.

Persze nyilván vannak kivételek, mert vannak nagyon rossz természetű skorpiók, akik igazából senkivel sem jönnek ki jól. Még barátaik sincsenek. Ismerek ilyet.

Én is skorpió vagyok, de a nyugodt fajtából, ezért mindenkivel kijövök. Viszont, aki többszörösen megbánt, annak vége, legyen bármilyen jegyű, bosszúm határtalan és kegyetlen.

Igazából nem a csillagjegyen múlik, hanem magán az emberen, hogy miként reagálja le a dolgokat és mennyire érett szellemileg és érzelmileg.

A '"szarvasokkal": bika, bak, kos, nem igazán tudok kijönni (és csak ilyenek vannak körülöttem), de velük másnak is nehéz, mert nagyon makacsok és fejjel mennek a falnak. A bak a legrosszabb. Ő is makacs, én is, egyikünk sem enged. Szóval bak-skorpió együtt katasztrófa.

Állítólag a legjobb választás a skorpió számára a szűz és a rák, sajnos egy ilyen jegyű férfit sem ismerek, (édesapám rák volt, nagyon jól kijöttünk), így azt nem tudom, hogy egy skorpió-rák párkapcsolat milyen lenne. De úgy érzem, hogy az lenne számomra a legjobb. De csak ha jó ember is mellé. :)

2022. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mukodik... Foleg szexualisan ki emelt szinten..
2022. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rák vagyok, a férjem skorpió. Iszonyat kalandos út van mögöttünk, volt nálunk már minden, de mindig vissza találtunk egymáshoz. Idén leszünk 20 éve együtt. Én vehemensebb,konokabb, erőszakosabb vagyok. A férjem már alkalmazkodott ehhez az életvitelhez, és korábbi nyugodtabb, türelmesebb énje ma már olyanná lett formálva,hogy tudjon engem kezelni 😄 Nem én alakítottam, az idő.... 😃
2022. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!