Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik olyan vízöntő♒, aki...

Létezik olyan vízöntő♒, aki kevésbé független, tud ragaszkodni emberekhez, és érzelmes?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem igazán..
24 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2021. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, ragaszkodtam az exemhez az egész kapcsolatban naaaaaaaaagyon durván, szakított velem és most nem tudok továbblépni. Jobb, ha valaki független.
2021. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#2 Mi történt?
2021. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sokat vitáztunk, úgy éreztem, hogy már nem érdeklem, ellenben mások érdeklik, flörtölget másokkal, stb.. minél inkább próbáltam visszahúzni magamhoz, annál jobban taszítottam el és végül kiderült, hogy igazam volt és már mások után fut.. :( sajnos én nagyon szeretem. Ez van.
2021. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, a szerelem működött köztetek? Kémia megvolt? Úgy érezted hogy ő van neked megírva?
2021. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Na pontosan ez a baj! Tökéletes társam volt, imádtam. Persze, lehet mondani, hogy jaj, akkor miért szakítpottunk, miért vitáztunk, stb.. mert nem foglalkoztunk a sok dolog mellett magunkkal. Megbántott, kibeszélt, ezek ellenére mégis tudom, hogy nekem ő volt a tökéletes minden szempontból. Nekem nagyon fontos, hogy intellektuálisan egy szinten legyek a párommal, na, hát vele egy szinten voltunk. Mindenről tudtunk beszélgetni, bár eltérő dolgok érdekeltek minket, mégis tényleg folyton beszélgettünk, ő volt a szerelmem, a legjobb barátom, szeretőm, mindenem egyben. Ezért is nehéz elengednem, mert tudom, hogy nekünk közös a sorsunk, együtt kell(ene) lennünk. :( Nyilas egyébként.
2021. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Írjatok inkább egy privatot?
2021. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 nagyon sajnálom, hidd el, az idő begyógyítja a sebeket.
2021. dec. 20. 20:59
 9/21 anonim válasza:
76%
Én azt hiszem túl érzékeny vagyok, vágyodok hogy szeressenek a körülöttem lévő emberek. Nem tudok cserbenhagyni senkit, mindig segítek mindenkinek (azt remélem akkor szeretni fognak), lesem az embereket, ha valakinek valami baja van vagy szomorú egyből lelkizek vele. De emberek azt mondják rólam hogy durva vagyok. Nem tudok gyengéd lenni, és tartanak tőlem. Egyszerűen én hiába vagyok érzelmes, ezek szerint nem tudom kimutatni.
2021. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
#9, korábbi vagyok, szó szerint ugyanez igaz rám is!
2021. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!