Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi tapasztalatok?

Bak férfi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 30as bak pasi aki már elért valamit az életben, a szakmájában milyen lehet párkapcsolatban? Mik az alapvető tulajdonságaik a tapasztalatok alapján? Tényleg olyan hűségesek és megbízhatóak ahogyan sok helyen olvasni?

2021. dec. 21. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok. Olvasgatom miket írtatok és nagyon igazak. Ami eszembe jut még ezzel kapcsolatban, hogy sokszor olyan dolgokon dúl-fúl ami nekem pl nem probléma, fel sem tűnik. Leginkább bárki fel tudja bosszantani azonnal, bármivel. Azt vettem észre, ha ketten vagyunk pl. nyaralunk, szabadságon vagyunk, hétvége van és nem fut össze más emberekkel akkor kiegyensúlyozott, vidám, bolondos. Ahogy bekerül a képbe más, pl család, munkatársak, barátok azonnal felrántja magát valamin vagy bármin...Mintha ő szeretne feszültségben lenni, vitatkozni.

Rettentő sikerorientált, fontos a pénz, a javak, tényleg rettentő kitartó. Ez egyébként inspiráló, sokat lehet tőle tanulni a kitartásról, sikerességről.

Elég kekec. Mondok egy hülye példát amit most találok ki. Pl leversz egy poharat és összetörik. Akkor rongálsz, kétbalkezes vagy de ha ő ejti le a poharat akkor az is miattad van mert vele ilyen nem történhet, ő hibás nem lehet.

Nehéz személyiség. A szeretetet tényleg tettekkel mutatja. Ő nem megölel vagy megpuszil hanem tesz neked valami apró "szívességet" vagy hoz neked valamit amit szeretsz.


A főnököm is bak... ő ugyan nő de igazából a végletekig tud negatív lenni. Reggel 8kor már rossz napja van és állandóan puffog valamin, állandóan meg van bántva..egész nap hisztizik, teljesen másképp érti bármit mondanak neki...mindig azt hiszi mindenki bántani, lehúzni akarja és rondán beszél az emberrel, olyan kifejezéseket használ amivel igazán meg lehet bántani a másikat. Sokszor büntetésből nem szól hozzánk de ez a jobb, mert ha szól csak vitázik.

Oroszlán vagyok, nekem furcsa, hogy apróságokon fel tudják húzni magukat.. mert én még sokszor a fontos dolgokon se szoktam. Én próbálom humorral árnyalni a problémákat, hiszen nagyon kevés olyan dolog tud történni amin ne lehetne javítani, megoldani, változtatni.

Nekem szinte sosincs rossz kedvem, ezért nem értem mi jó lehet a morgásban. Ami viszont feltűnt, hogy bántja őket ha te nem puffogsz..ha jó a kedved. Még inkább puffognak miatta. Fene se érti.

2022. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen, hűséges, ha megfelelsz neki. Mindenben szolgálod, bólogatsz neki. Emellett ízlésének megfelelő a külsőd, hogy ezzel is az ő fényét erősítsd. Ha nem vagy neki jó, érzéketlenül áttapos a lelki világodon. A bakok klassz kis törtetők. Mindent elérnek, amit elterveznek, mert magasról tesznek az érzelmekre, saját magukat sem hátráltatja semmiféle érzés, érzékenység. Szerintem, ha gyereke születik, és ne adj ég valami defektje van, vagy serdülő korában tetkóval a karján jelenik meg, akkor simán kitagadná a családból, ez minimum. (max kivégzés, és mások hibáztatása:)))

Undi egy jegy. Tipikus mai egocentrista, külsőségcentrikus, pénzuralta világ szülöttei a bakok.

2022. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!