Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kőkemény főnökok melyik azok...

Kőkemény főnökok melyik azok csillagjegyek? Tehát arra gondolok nem engedi még szünetre se menjen

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Kötelező szünet nem a főnök csillagjegyén múlik, törvény által meghatározott jog.
2021. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok olyant nem akarok horoszkóp hülyeség!
2021. dec. 30. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Normális választ erre nem lehet adni.
2021. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Patkány 😅
2021. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én leg korrektebb főnököm bak volt. Látszott rajta, hogy alulról dolgozta fel magát. A mai napig vissza sirjuk. Határozott volt, megkövetelte a rendet fegyelmet de ha bármi gondod bajod volt mindig melletted állt és 100%ban segített. Volt hogy egyik kollégáknak kölcsön adott 100ezret hűtőre mert tönkre ment.


Az utódja nyilas. Na ő egy igazi büdös arrogáns gyökér.

2021. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adom az az utolsó válaszát. Én is nyilas napjegyű főnök vagyok, és bizony egy igazi büdös arrogáns gyökér. :)
2021. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a rák a legszigorúbb és a legrosszabb, sokkal volt már dolgom. nagyon követelőzik és fegyelem mániás, de ez valójában abból ered, hogy ők sem a munka emberei és nem szeretnek felelősséget vállalni, mindent a dolgozókra hárítanak.
2021. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%
hülye aki ilyenben hisz
2021. dec. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #7-es válaszoló leírt, egy az egyben illik az én főnökömre is. Annyit tudok csak hozzátenni, hogy aki nem szimpi neki, eltapossa, aki az, azt felmagasztalja (mindegy, hogy milyen a munkájában). Szintén rák, egyébként.


(3 óránként járna szünet, nem szereti megadni.. 3 és fél órákat bent vagyunk, van, hogy 4-et is egyhuzamban.)


Tudnék még írni róla, pedig engem kedvel.

2021. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyám főnöke is rák. Élete leggonoszabb főnöke. Munkamániás. Alig eszik, szinte csak dolgozik mint egy robot. Mindent a cégért..
2022. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!