Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és Mérleg nő...

Skorpió férfi és Mérleg nő mennyire valószinű,hogy sokáig tart?

Figyelt kérdés
szóval olvastam,hogy a mérleg és a skorpió kapcsolat általában hosszan tartó,ha megtudnak egyezni és a skorpió nem lesz féltékeny a mérleg ,,mindenkivel joban vagyok'' viselkedésén.mi a véleményetek?

#horoszkóp #mérleg #asztrológia #skorpió #mérlegnő #skorpióférfi
2022. jan. 21. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A skorpió élettartama elérheti a 30 évet is, egy mérleget max 10 év után le kell cserélni. Tehát a skorpió férfi egy élete során 3 mérleg nőt tud elfogyasztani.
2022. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
haha jot nevettem :))
2022. jan. 21. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a skorpió kihívást lát a mérlegben akkor működik. Ha megunja akkor nem.
2022. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Mérleg nő vagyok.Nem bírom a skorpiót párkapcsolatban mert túl rámenős,erőszakos,akaratos.Engem ez taszít.Kilehet vele kergetni a világból.Ettől független bírom őket mint barát.
2022. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Skorpió nő vagyok a húgom mérleg. Nem igazán bírjuk egymást, inkább elviseljük, hogy létezik a másik, mindketten mások vagyunk mást szeretünk, máshogy gondolkozunk.:D Ettől függetlenül még meg próbálhatjátok a kapcsolatot, mert azért a horoszkóp sem 100%.
2022. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem szabad erőszakoskodni egy mérleggel vagy "üldözni" mert akkor faképnél hagy ez szinte biztos.A harmóniát szereti.😉
2022. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Mind a kettő nagy kéjenc, ha másban nem, a szexben nagyon megértik egymást.

Barátnőm Skorpió,pasija Mérleg....van,hogy ágyban vannak egész nap, mesélte..

2022. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt skorpio parom merlegkent. Igazabol vele volt eddig a legjob kapcsolatom
2022. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem mérleg volt és hát egyrészt túl szabados szellemű volt, másrészt döntés képtelen, harmadrészt megpróbált hülyének nézni. Azt senkitől sem viselem. Szóval én inkább passzolom
2022. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
még mindig azt mondom, hogy ezt nem a horoszkóp fogja meghatározni,hanem ti magatok, mint emberek. minden a két fél személyiségétől függ,nem a csillagjegyének a sztereotípiájától.
2022. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!