Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi és vízöntő nő...

Kos férfi és vízöntő nő tényleg ennyire összeillik ?

Figyelt kérdés

Mielőtt betámadna a sok troll okoska leszögezném , hogy nem a horoszkóp szerint élem az életem 24 órában viszont érdekel a dolog .

A helyzet az , hogy megismerkedtem egy lánnyal és igazából jó ideig nem is került szóba a csillagjegy téma csak később . Ő egy vízöntő én pedig Kos .

Rólam annyit kell tudni , hogy az általános jellemzés igaz rám de a birtoklási vágy rám kevésbé jellemző , ha engem is hagynak az utamon akkor én is totál engedékeny vagyok valamint , ha nem kapok meg valamit azonnal hanem kell érte küzdenem azt nem is szoktam elengedni .


Az ismerkedésről annyit , hogy olyan vele mint ha már 15 éve ismerném , nagyon jókat tudunk beszélgetni . Én vagyok az érzelmesebb ő olykor szintén az , máskor meg mint ha hátra lépne 2 lépést . Nem találkozunk olyan sűrűn mégis tartjuk a kapcsolatot aktívan és van is érdeklődés , kicsit olyan mint ha barátság szövődne köztünk de ott van az a plusz. Mondta , hogy neki igazából az fontos , hogy akivel összejön az legyen jó barátja is . Igazából még sosem ismerkedtem vízöntő nővel így nincs tapasztalatom velük semmi . Ilyenek lennének ők ?

Nem egyszerű eset :D



2022. jan. 31. 10:26
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
25%

Vizöntő vagyok.

Menekülj amíg tudsz

2022. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
16%

Pökhendi önző kossal? Soha!

24L vízöntő

2022. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Hála az istennek nem vagyok pökhendi és önző sem még ha a csillajegyem erre is utal . :D
2022. jan. 31. 13:08
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, a horoszkóp nem hazudik.Utáljuk a kos kollegámat mindenkinek beszólogat.Meg két csajjal is taliztam tinderről ők is kosok voltak bunkók
2022. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Ahha mindent is értek akkor . Szóval ha valaki az adott csillajegy alapján születik akkor mindegy a családi neveltetés , háttér , stb valószínűleg eldőlt milyen személyisége lesz . Azért némileg nem ártana utána olvasni ennek mielőtt ítélkezünk minden adott csillajegy felett mert nem tudom mennyire tudod , de adott csillajegyen belül is van rengeteg verzió és típus .

Pl én akármennyire is Kos vagyok sok barátom van , csak hosszú kapcsolataim voltak , hálaég a kollegáim szeretnek ezért is fogadnak el mint csoportvezetőjük és még mellé nem is hagytam sz.rban senkit sem .


De ha te az utált kos kollegád és 2 tinderes ismertségből levontad mindezt akkor pont te vagy az élő példa arra , hogy a saját csillagjegyed leírása rád pont nem igaz . Ne vedd kötekedésnek csak mint ténymegállapítás . Üdv , egy őszinte de nem arrogáns Kos .

2022. jan. 31. 13:29
 6/38 anonim ***** válasza:
57%
Vízöntő nő vagyok. Jól kijövök a kosokkal is, mint általában mindenkivel. Az egy dolog, hogy vannak a kosoknak olyan tulajdonságaik, amiket nem kedvelek, de senki sem tökéletes...
2022. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
8%
Kos a legszarabb jegy
2022. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%
Ikrek nővel gyere össze az a legjobb páros neked
2022. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
39%

Ne is törődj velük kérdező... Én is kos vagyok,picit talán néha forrófejű, de alapvetően empatikus, türelmes ember vagyok. Nem minden a horoszkóp (már ha egyáltalán jelent valamit)

Viszont volt egy skorpió csajom, na abból tényleg elég Mónika showos kapcsolat lett :D


Jelenleg egy rákkal vagyok 3 éve, teljesen jól megvagyunk.

2022. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

The Dark Passenger nagyon szépen köszönöm a választ ;)


A 7es válaszolónak csak annyit, hogy hála az istennek h nem ismerjük egymást. Koskent lehet van egom, de iq-m is. Neked a hozzászólásod alapján az egyik túlteng a másik hiányt szenved. Sajnállak érte. ;)

2022. febr. 1. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!