Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek mi a horoszkópja?

Kinek mi a horoszkópja?

Figyelt kérdés

Légyszi a napjegyetek mellé írjátok a holdjegyeteket és az aszcendenseteket is oda. Lent linkelem hol lehet kiszámolni ezeket ha valaki nem tudja. Kérlek minél többen írjátok, mert érdekel ez a dolog és kíváncsi vagyok kire mennyire igaz/ melyik tipusbol van a legtöbb. Illetve egy esszét is fogok írni a témával kapcsolatban. Tudom hogy sokan nem hisznek benne és hülyeségnek tartják, azoktól elnézést kérek, én se vakon hiszek benne csak mint már írtam érdekesnek tartom. Légyszi nemet és kort is írjatok, illetve egy rövid személyleírást magatokról( csak belső tulajdonságok) pl; kedves, barátságos/ zárkózottabb, érzékeny, hangulatingadozások stb.

Válaszokat előre is köszii!!



2022. febr. 6. 12:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2022. febr. 6. 12:55
 2/17 A kérdező kommentje:
2022. febr. 6. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Amit tudok az az, hogy skorpió vagyok mérleg aszcendensel. A többit nincs kedvem kiszámolni. :D
2022. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Én mérleg vagyok az aszcendensem az szűz a holdjegyem pedig ikrek.

Remélem tudtam segíteni:)

2022. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 D-Mano ***** válasza:
100%

Tudod ezt a kutatást nagyon félrevihetik a Nappal vagy a Holddal együtt álló bolygók, az I. Házban jelenlevő bolygók és a stelliumok. Pl. nekem 2 bolygóm is van az I. házban. Egyik jegyem sem Bak, de mivel az I. házban van a Szaturnuszom sok Bak vonásom is van. Pl. ragaszkdom a szabályokhoz és nem szeretem a változásokat.


De legyen:

Aszc: Halak

Nap: Halak

Hold: Ikrek


Elkezdtem írni az önjellemzésemet is, de rájöttem nem akarok ennyire itt kitárulkozni, bocsi.

2022. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Vizöntő.
2022. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió nap, halak hold, rák aszcendens. Anyáskodó, szeretetteljes, mély érzésű
2022. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Napjegyem nyilas, a masik 2 oroszlán. Többnyire igazak a rám leírtak, de ezeket még rengeteg dolog befolyásolja.
2022. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Napjegy nyilas.

Hold jegy bika.

Aszcendens skorpió.


Barátságos ember vagyok,de ezt főleg csak azok tudják,akiket régóta ismerek.

Viszont sokat szorongok a minden napokban.

Emiatt gyakran azt hiszik,hogy visszahúzódó,magamba forduló vagyok.

Eléggé kételkedő vagyok,nem hiszek el csak úgy dolgokat.Kutatom az élet értelmét,hogy létezik-e lélek stb.

2022. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
kos, kos, és kos
2022. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!