Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent, ha a Hold mától 3...

Mit jelent, ha a Hold mától 3 napig a szűz jegyében áll?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van ilyen Hold naptára, vagy minek nevezzem és ma átküldte, hogy mától 3 napig az én csillagjegyemben (szűz) lesz a Hold állása. Nem értek hozzá, de érdekel mit akar ez jelenteni pontosan :D

2022. febr. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy elveszik a szüzességed
2022. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:')
2022. febr. 17. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

A Hold az érzelmekért felelős, a Szűz csillagképben állva pedig nehezen kifejezett és megélt érzéseket eredményez. Vagyis, így fog hatni nagyjából mindenkire, kollektív módon.


Az én asztrológiai képletemben szintén a Szűzben áll a Hold, ezért olvastam utána annak idején. :)

2022. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 az a helyzet hogy ebben a pár órában kicsit tájékozódtam erről és megtudtam, hogy bár a csillagjegyem szűz, de a Holdam bika (amin nagyon meglepődtem, tök váratlan volt)

Szóval így most gondolom ez nem vonatkozik rám :D

2022. febr. 17. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy kollektíven megnő az igény a megértésre, hogy mi miért van, miért ott van, miért úgy van az életben, de nem filozófiai meg teoretiks síkon hanem inkább a praktikumban.

Hajlamosabb az ember analizálni a dolgokat (a fenti megértést segítendő), elhelyezni őket egy rendszerben, valahova "tenni akarja" azt ami épp történik vele. Mivel hajlamosabb az ember az analízisre, elemzésre, könnyebben kiszúrja a hibákat, ami nem illik a rendszerbe, ami nem ott van ahol kéne, emiatt hajlamosabb a kritikára (másokkal vagy saját magával szemben).

Mindig van elég teendő, nehezebben állsz meg pihenni.

Jó időszak a rendszerezésre ami valahogy a praktikumhoz köthető pl órarend vagy egy napirend kidolgozására, takarítasra, rendrakásra, minden olyan tevékenysegre ahol nagy szerepe van a reszleteknek és a pontosságnak.

Hogy neked a napod is ott van, annyiban valtoztat neked ezen, hogy eleve olyan a szemelyiséged es igy fejezed ki magad, azaz szeretsz rendszerezni, átlátni a dolgokat, és amiket fentebb leírtam, valamelyik életteúlteteden. Ezekben a napokban pedig erre meg jobban megnő az igényed, ha nem tudod "önmagad adni", akkor a hangulatod ingadozhat. Viszont egy kényelmesebb időszak, mivel a fent leírtak (rendszerezes, racionális megértés) neked természetesen jönnek.

Persze nem csak a napot meg holdat nézzük, hanem mellette mas bolygókat is, amik a fentieket mind befolyásolják.


És amúgy ahogy 3as írja ez nem az a tutujgatós gondoskodós 3 nap lesz, mert a praktikusság és racionalitas felé visz el.

2022. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bika holdaddal is jól "működik" a szűz hold.

Esetleg ami előjöhet, hogy találkoHATSZ olyan helyzettel, hogy választanod kell a kényelem/szépség/kellemesség és a logikus érvek/praktikum között.

Most hajlamosabb lehetsz lemondani a kényelemről és inkább az észérvek mellett dönteni.

2022. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy arra hogy amibe eddig belenyugodtál hogy az úgy jó és maradjon is úgy mert stabil, meg biztonságos, azt most lehet átgondolod, hogy megváltoztatod, hogyan változtatod meg, jó-e úgy ahogy van stb.
2022. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek nagyon érdekesek! :)
2022. febr. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!