Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fizettél már asztrológiai...

Bálvány kérdése:

Fizettél már asztrológiai szolgáltatásért?

Figyelt kérdés
Mi volt a kérdésed? Hasznosank találtad a választ? Visszamentél többször is?
2022. márc. 14. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de egyszer valami ilyet ki akarok próbálni, de olyantól akinek van elismerése a területen.
2022. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

igen

rendes horoszkóp készítés volt a cél

semmi kérdés nem volt csak annyi h dolgozza ki a születési adataim szerint amit kell


érdemes volt mert azt hozta ki amit én is gondoltam magamról és amit mások mondtak visszajelzésre

2022. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Én a 13 állatövi jegyes horoszkóp chartért kb 3000Ft-ot.
2022. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
En el akarok menni védikus asztrológushoz. 20000 Ft egy elemzés
2022. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Na az nem olcsó. Biztos nagy döntés előtt állsz. Kinéztél már egy szakit?
2022. márc. 14. 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem döntés előtt, csak nagyon sz.r az életem, extra sz.r, szeritem átok is van rajtam és kiváncsi vagyok mit mondana erre egy ezoterikus “szaki”
2022. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És miért a védikus irányban hiszel? A nyugati asztrológia nem ad választ a problémáidra?
2022. márc. 14. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Arról találtam több infót, elvileg az foglalkozik a karmával. Bár azt tudom hogy rossz, szóval nem hiszem hogy bárki tudna segíteni

Pedig itt is kérdeztem már hogy kihez érdemes menni

2022. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindkét irányzattal foglalkozik Németvölgyi-Nagy Renáta.

[link]

2022. márc. 14. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem. És nem is fogok. Amikor fizetni kell, abban nincs valódi tudás. Én még spiritualizmusban jártas embert nem láttam, akinek segítés előtt, közben, vagy után akár eszébe jutott a pénz.


Én egyszer elutaztam egy esztergomba tartani egy előadást még kamaszként, és mikor vége volt mindennek, már elköszöntem mindenkitől, öltöztem, amikor odajött hozzám a rendezvény szervező és a kezembe nyomott egy csomó pénzt. Úgy meglepődtem, azt se tudtam miért adja.


Se mágust, se jóst, se közvetítőt, se gyógyítót, se senkit se láttam még, aki pénzt kért volna bármiért, amit csinált.

2022. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!