Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a Skorpió...

Mi a véleményed a Skorpió jegyben született emberekről?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 15:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mérleg jegyűként pont pozitívakat éltem át skorpió jegyűekkel, nagyon sokszor húztak ki a szarból.

Míg sok más emberek negatívnak állítják őket, de én mérleg férfiként sokat köszönhettem nekik.


De a szűz jegyűekkel semmi jó tapasztalatom nem volt még. Náluk tényleg úgy van a felállás, hogy csak nekik lehet mindig igazuk és mindent ők jobban tudnak, mint minden más ember.

2022. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
12%

Rühellem őket, még nem találkoztam normálissal

Üdv, oroszlán

2022. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem egy Skorpiót,életem szerelme volt..

Hát...úgy nem bánt el velem lelkileg senki,mint ő, alig tudtam kiheverni...


Egy Oroszlán

2022. máj. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán tudom ezt, de akire ténylegesen ráillik a csillagjegye, annak szerintem nem csak a napjegye az ami, hanem az aszcendense is ugyanaz lehet.

De ezt csak némi feltételezésből írom.

2022. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Nőben meg férfiben is, parancsolgató, utasítgató.
2022. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumkészség nélkül lehetetlen velük jól kijönni.
2022. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

Mint kolléganőt,kedvelem.Bar hajlamos a füllentésre,és a férfiakat szereti szediteni,és kihasználni....

Már idősebb korában is Kapos a ffiak közt valamiért..

2022. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt történelem tanárnőm skorpió jegyű és ő volt a sulinkban a legkedvesebb tanárnőnk, sosem kiabált az égadta világon egyetlen diákkal sem. Én amikor kérdeztem valamit ilyen csoportmunka kapcsán, még a körmével kedvesen húzott egy vonalat a vállamon és kedvesen kérdezte tőlem, hogy mit mondtál? Szóval nagyon kedves tanárnő volt a sulinkban, ő volt az egész suliban a legkedvesebb tanárnő skorpió jegyűként.

És nekünk a gyakorlat tanárúr volt oroszlán jegyű és olyan arrogáns volt. Ha valamit mondtam az órán ő meg belém kötött, hogy engem kérdezett valaki? Pfhuu nagyon irritáló tanárúr volt. Na ő oroszlán jegyű a volt gyakszis tanárúrunk.

Szóval minden jegyben vannak jók és rosszak, ugyanúgy, mint az emberiségben.

Üdv egy mérleg férfi. 🙂

2022. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
41%
Én nem szeretem a skorpiókat. Legtöbb kissé pszichopata volt, akikkel találkoztam. Plusz a barátomat a skorpió exe tette jól tönkre mindentéren, főleg lelkileg.
2022. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%

A bizalom náluk kulcskérdés. Ha visszaélsz a bizalmával elvágtad magad.

Minden más ebből következik.

2022. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!