Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiához értők! Mi a...

Asztrológiához értők! Mi a legszerencsésebb születési képlet, amit valaha láttál?

Figyelt kérdés
Ha nem kötelez titoktartás (mert publikus a radix, pl. hírességé, vagy maga a tulajdonos osztotta meg), belinkeled? Ha pedig diszkrét szeretnél maradni, leírod, milyen aspektusok miatt gondolod szerencsésnek a legszerencsésebbet? Köszi!

2022. jún. 4. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít pozitívnak és "szerencsésnek". Nincs olyan, hogy legszerencsésebb, mert mindenki máshogy él meg mindent. Ami valakinél problémaforrás, másnál lehet erőforrás.


Pl.:

A plútó a hirtelen változásokról és szélsőségekről szól.

Valaki életében jelölhet valami hirtelen változást, ami rosszul érinti, pl. szakítanak valakivel, úgy hogy nem is számít rá.

Viszont annak az életében, aki szakít a másikkal, ez egy pozitív változás. Ebben az esetben ő pozitívan él meg egy plútó jellegű eseményt, mert végre megszabadul egy általa rossznak vélt kapcsolattól.


Szóval nézőpont kérdése.


Úgyanúgy van ez pl. a szaturnusszal, ami jelenthet korlátot, de jelenthet stabilitást és rendszerezett fejlődést is. Mindenki máshogy él meg mindent. Nem lehet a képletből megtippelni, hogy valaki az adott energiát pozitívan vagy negatívan éli-e meg.


Még egy példa:

A vénuszt sok ember csak pozitívnak tekinti, pedig nem csak élvezetet, szépséget jelenthet, hanem birtoklást, kihasználást is.

2022. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az oroszlán a legszerencsésebb és erre tudnék példákat is a celebvilágból… nem is egyet

A mérleg meg a legrosszabb és legszerencsétlenebb… szerintem

2022. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én sose kutattam apróságok után, mint az azstrológia. De eddig az összes ilyen, meg számisztikus azt mondta, hogy az én képletem sokkal egyedülállóbb, mint bárkié, akit eddig látott. A számisztikusok nem ennyire extrémen, de ő belőlük is volt hebegő-habogó, aki percekig csak arról beszélt, hogy mennnnyire nagy előnyöm van bárkihez képest.
2022. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja igen.., az aspektusok.

Nagyon nagyon erős szellemi intuíció a lényeg. A többire nem emlékszem, mert mint mondtam.., nekem ez semmi. Piszlicsáré. Voltam egy csoportban, ahol folyamatosan csakra szkennt kértek az emberek. A 8. után amit csináltam megmondtam, hogy ez így nem jó. Mindig csak feleslegességeket kérdeztek, sose volt több kör, senki sem kérdezett tovább és tovább, miután írtam nekik egy 15-40 perces elemzést, és napokkal később sem volt semmi változás, pedig a 8ból 3nak olyanokat és úgy fogalmaztam, amit ha csak elolvasna egy fejlődni vágyó, már teljesen átrendezné magában a dolgokat.

2022. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilas/bak vagyok skorpio asszc. Es nyilas holddal. Ha az eddigi eletem nezem akkor szerencses vagyok. Ha megszorultam penzugyileg akkor fizu emelest kaptam, vagy elore leptem. Vagy nyertem akkora osszeget ami eppen kellett. A kellemetlen rossz akaro emberek alt lekoptak vagy valami veletlen folytan elkerultek tolem. A kapcsolataim vegen alt "nyertem" vagyis valahogy mindig jol kerulok ki a helyzetekbol. A gyerekeimmel 10ed annyi baj nincs mint masokeval.

Altalanossagban jol alakulnak mindig a dolgaim.


Talan egyedul a parkapcsolat ami nem annyira. Neha kifogok nagyon nagyon rossz pasikat. De a vege azert felem billen a merleg.

2022. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sajátom :)

Születésem óta mindig úgy éreztem mintha lenne egy "őrangyalom" vagy valami ami őriz tudatomon kívül, és megóv rengeteg rossztól. / Ez elvileg a 12-es házas jupiterem(ikrek).

Mindig is úgy éreztem ha valamire vágyok, elképzelek egy bizonyos embert, vagy élethelyzetet az előbb-utóbb megjelenik az életemben. / Ez vagy a halak holdam(10.h), vagy a nyilas vénuszom(6.h).

Sokszor úgy érzem mindenki akivel találkozok megkedvel, és aki nem az is csak azért teszi mert irigy és ez látszik is másoknak. Sokszor nem is értem miért kedvelnek annyira az emberek amennyire, és esetleges hibázások után is miért "néznek fel" rám és tartanak ki mellettem. / Ez elvileg lehet a zárt 11-es házas szaturnuszom(bika).

Olyan megérzéseim vannak, hogy arra szavak nincsenek:D rák aszc, skorpió nap, halak hold,MC és chart ruler.

2022. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából egy csillagjegy önmagában száraz infó.

Függ sok minden más is.

Függ az is, hogy ha a teljes születési dátumod egész számát összeadod év, hónap, nap mennyi a teljes szám, amennyire kijön.

Én 1998. Október (10.hó) 16.-án születtem.

1+9=10+9=19+8=27+1=28+1=29+6=35

35=3+5=8 azaz 8 a születési dátumom teljes össz száma.

Barátnőm szintén októberi, mint én, csak ő 2000-res születésű.

2000. Október (10.hó) 05.

2+1=3+5=8 és neki is 8-as számra jön ki a teljes születési dátumának a száma.

2022. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2-es

Ezt gondold végig a mérleg is nagyon okos jegy, mert elővigyázatos és legalább a mérleg az átgondolja először, hogy mit csinál, nem úgy, mint például egy kos, hogy csak fejjel a falnak, ahelyett, hogy gondolkozna is mielőtt cselekszik.

A kos jegyűeknél gyakoribb a vállás is, mert csak amit a fejébe vesz az a jó őszerinte, amikor nem. A kos nem gondolkozik, hanem csak fejjel megy a falnak, de a mérleg legalább elővigyázatos és ő legalább átgondolja, hogy mit csinál.

2022. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!