Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a képletemről?

Mit gondoltok a képletemről?

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban azoktól kérdezem, akik értenek az asztrológiához, a szkeptikusok légyszi kíméljenek:3



2022. júl. 6. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszik, de kezdő vagyok
2022. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az nem baj

2022. júl. 7. 00:35
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is ötletes. A fejtetőn álló csecsemő a kedvencem, meg a vicces női szimblémák. Érdekes, hogy az 1-es meg 7-es milyen nagy a többihez képest. Ezzel sok dolgot ki lehet számítani ugye.
2022. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszed, vicces vagy? Ha nem értesz hozzá, minek írsz választ?

Mondtam hogy szkeptikusok kíméljenek

2022. júl. 7. 00:56
 5/14 Bálvány ***** válasza:
80%

Elsősorban érzelmes ember vagy, aki számára fontos az elvonulás, magábafordulás, belső munka. A legnagyobb bajod, hogy az egyéni boldogságot, családalapítást nem igazán tudod megélni.

A gyermekvállalás is késői vagy problémás lehet nálad.

Szerelmi viszonyodba is ütközhet ez, akit még a rossz barátok is zavarnak.

Kár...

Szorgalmas és jó kapcsolatépítő vagy. Karrieredben erre építhetsz.

Kapcsolataidat pedig jövedelmezővé tudod tenni ha a belső összefüggéseket, titkokat megfejted.

(Az elvonulásod segíthet ebben és jönnek az ötletek.)

Tanult, kíváncsi embernek gondolnálak, aki tudatosan, görcsösen tör céljai felé.

Barátaiddal, álmaiddal vigyázz, azok gyakran megcsalnak!

2022. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
8 te ebből a 3 körbe és 4 vonalba hogyan tudtál ennymindent belemagyarázni?
2022. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm:)


Bár szerencsére nem dominál ennyire a szaturnusz 5. Ház

2022. júl. 7. 23:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolso- kerdezo, a szaturnusz MINDIG dominal… ;)


Hany eves vagy?

2022. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 danihunxd ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem ezzel kapcsolatba az lenne a kérdésem,hogy mi is ez valójában? Hogyan lehet ennyi mindent megállapítani ebből a képletből mint a 8-as? Miért különböző színüek,vastagságúak a vonalak? Ez azt jelentené,hogy pl a nagyon erős vastag vonal az nagyon dominál az életedbe? A szaggatott halványak meg kevésbé? De összeségébe tényleg nem megbántva meg csak a kíváncsiság furdal,hogy mi az értelme az ilyen képletek megalkotásának?
2022. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bálvány ***** válasza:
100%
Ez egy sok ezer éves tudomány, amely tanulható, de megtanulni talán sosem lehet. Online rengeteg oktató anyag van hozzá, ahogy könyvtárakban is. Értelme az önismeret, emberismeret, a jövő irányainak kutatása, az időminőség tükrében.
2022. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!