Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van bolygód a 3. házban? Mit...

Van bolygód a 3. házban? Mit jelent az életedben?

Figyelt kérdés

#asztrológia #3. ház
2022. júl. 12. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Szar iskolába jártál, és alapból maradtál hülye.
2022. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a Plútóm van a harmadik házban.

Az az ember, akinek a Plútója a harmadik házban van, általában határozott állásponttal rendelkezik, amelyet igyekeznek hangosan tudatni. Véleményüktől nagyon nehezen térnek el, valamint nehéz őket eltéríteni róla. Dús fantáziával rendelkeznek, biztos akar lenni abban, hogy gondolatait egyertelműen közli mások felé.


Minden bolygó máshogy viselkedik a harmadik házban, ez a leírás nem biztos, hogy igaz például arra, akinek a Vénusza van a harmadik házban.

A harmadik ház alapvetően a kommunikációt, a hétköznapi életet és a családi kapcsolatokat képviseli.

2022. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

#1



Az akkor van, ha a Szaturnusz van a 3. hazban.



38F incel

2022. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem lakásban van.
2022. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bolygóm a 3.-ban. Az ura, ami szintén hatással van rá a Vénusz, ami a mérlegben van, a 8.házban.

Ahogy megjelenik:

Nem nagyon vagyok kommunikatív, nem szeretek beszélni, kifejezni magam, megmutatni magam, gyerekkorom óta csendes vagyok, inkább megfigyelő. A felszín alatt viszont annál több minden történik. Megfigyelem magamat, és másokat. Bármilyen infószerzésnél szeretek a dolgok mélyére látni, ami a felszín alatt van (egyébként ha valaki ezeket takargatja, főleg amikor nyilvánvaló, azzal nagyon nem értek egyet). Az előbbiek valahol a komfortzónámat jelentik, ekkor vagyok egyensúlyban. Érdekelnek a rejtélyek, titkok, felfedezetlen dolgok spirituálisan is, és tudományos szempontból is. Plusz az is, hogy lehet a két ágat összehozni vagy egyensúlyba hozni.

De úgy összességében nem hiszem, hogy beszéden, vagy kommunikáción keresztül meg lehet ismerni engem (mondjuk nem tudom hogyan máshogy :D). A 3-as háznak, én inkább a "tanulás, infószerzés" részét használom. Esetleg arról beszélnék másokkal, amiket felfedeztem, vagy elcsodálkoztam rajta vagy hasonlók - az összes többit felszínes alakoskodásnak, meg udvariaskodásnak tartom, feleslegesnek és rendkívül műnek - de tudom, hogy ezek nem mindenkit érdekelnek, ezért senkire nem erőltetem rá magam hasonlókkal. Meg amúgy sem, mert nem szeretek sokat elárulni magamról, meg az érdeklődési területeimről (írta a válaszoló, miután leírta az érdeklődési területeit 3 sorral feljebb :D - jó hogy anonim az oldal)

3-as házhoz kötik még a tesókat: két tesóm van.

2022. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nap, merkur, lilith mind a harmadik hazban van 😃😅

Tulontul kivancsi vagyok, es mindent de azoszerint mindenre a mierter keresem probalom megerteni egyes dontesek miertjet, emberek dontseit, akar ket kulon ember donteset es abbol tanulni.

Ha belelendulok kicsit tulporgok, gyakran tul sok vagyok emberkenek, de ennek ellenere megis sokszor erdeklodve hallgatjak vegig ha belelndulok egy egy temaba ami engem foglalkoztat. A velemennyel altalaban hatassal vagyok rajuk - es be is igazolodnak annak ellenere hogy egy tulontul oszinte ember vagyok , sokszor megprobaljak ezt figyelmen kivul hagyni egyeb mas szemelyisegbeli gondolatmenet miatt, de utolag mindig jeleztek hogy beigazolodott es egy joizut beszelunk rola. :)


Szeretek es tudok is beszelni, idegeneknek olyan pontjait tudom megmozgatni indokolatlanul is, hogy kitarulkoznak elottem egy atlag csevegesbol.


Kereskedelemben ertekesitesben nagyon sikeres voltam, de munka terulete feladja az eletfeladatot mert hosszutavu munkahelyem meg nem volt, amit imadtam volna az nem johetett ossze, a tobbibe pedig nem ereztem jol magam par honap utan dobbantottam.

Ez kulon tema, a szaturnuszi karmam felel ezekert probalok a megoldasan dolgozni:)


A lilith a harmadik hazban nem tudom hogyan jelnhet meg, az oroszlanban van az is, lehet ott hogy tudatalatt is vonzodok a “jobbhoz”, illetve embereknel is a vezetoseg szimpatiajat nyerem el mint ember es altalaban tisztelnek is, adnak a velemenyemre, mig ez kollegak szempontjabol ez nem igazan jellemzo.

2022. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Nap és a Merkúr, hasonló az előző válaszólóéhoz. Mindent tudni akarok és elemzek, meg új információkat keresek, és következtetek belőlük. A logikát keresem az elméletekben. Ha rám jön a szófosás, nem bírok leállni, szeretem a pletykát.

Állandó költözés, ide-oda menés, nem lehet leállni, utálok sokáig egy helyben ülni, könnyen unatkozom

2022. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs bolygóm benne, viszont csak ott van Oroszlán a chartomban, ami az 5-ös házas Skorpió Napom uralkodója. Amit észrevettem, hogy nem igazán lehet"rámnyitni", váratlanul "rajtakapni" bármin, mert mindig ilyenkor büszke kiállásom van és nem riadok el vagy szégyellem el magam, vagy hogy mondjam, amennyire tudom a hármas ház ezeket a hirtelen látogatásokat, rajtakapásokat is jelöli.
2022. szept. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!