Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Képletem elemzéseben segítene...

Képletem elemzéseben segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok tisztelt asztrológia szakértők és rajongók! Valamelyikőtök lenne oly kedves és kielemezné a képletem. Persze csak ha nem gond. Kritikát szívesen fogadok úgyhogy ne kíméljetek! Köfi.


[link]



2022. júl. 15. 11:45
 1/2 Bálvány ***** válasza:
100%

Tehát van egy Kos Napod, ami lendületet ad neked a cselekvésben, a kitartásazonban kevés benned.

Mindegy...a Nap erős és egzaltált a 8. házban jó fényszögekkel.

Ha Te magad nem is tudsz teremteni, mások pénzére bizton számíthasz. Otthoni (apai) támogatásokra, örökségre(?) gondolok.


Szűz aszcendens miatt kötelességtudóan, precízen közelíted meg a dolgokat.

Sajnos a születési uralkodó (Merkúr) rosszul áll.


Plútó a 2.-es ház Skorpióban.

Görcsösen próbálsz anyagi biztonságra szert tenni, ami azonban nem mindig sikerül. Önállóság és lóvé kellene neked. Ebben a tekintetben hullámvölgyeket élsz meg az életben. Lazíts! Ha nem akarod ennyire

talán megkapod.


A 3. házban a Szaturnusz kicsit gyengén áll a Nyilasban.

Gyerekkori iskolai problémák? Iskolai és szakmai előrehaladási nehézségek? Balhé a szomszédokkal, testvérekkel?

tippelgetek: Volt már közlekedési baleseted? Sokkal idősebb testvéred van?

(Nehezen tudsz lelkesedni új ideákért, inkább a többiek visznek bele?)


Hol a problémák forrása?

A Szati a 6. (szolgálat) házából ütközik a Jupiterrel, ami a képlet KÖZPONTI ELEME.

Empatikussá és önfeláldozóvá tesz, konfliktuskerülővé, aki csak sodródik az eseményekkel de segítőkész. Ez a munka, szolgálat világában egy jó bolygóállás: tanár, orvos munkában is támogatna.

Szinte minden életterületen SEGÍT ez az állás, Csak a 3. házas Szaturnusz ne lenne.......


Szót kell ejtsünk a bolygókkal kitömött 4. házról.

Az otthon, apa életterülete ez, ahonnan minden indult és az élet végén minden visszatér. Ura ennek a Jupiter és itt most a szolgálat, munka kemény világához kapcsolja, támogatja. Vajon milyen lehetett az otthoni élet, apa személye?

Hát a legkevésbé sem egyszerű. tippelgetek, hasonlókra gondolok:

Apát mindig új vágyak hajtották? Gyakran lelépett, ritkán felbukkant? Sokszor költöztetek? Tanított érdekes dolgokat neked, melyek megragadtak gyermekként? Na és itt a Mars 'gyenge' szembeállással a 10-es házas Holddal.

Konfliktus az anyával? Bántották egymást?

Tehát rossz élmények is kapcsolódhatnak ide, mégis TUDSZ MERÍTENI EBBŐL AZ ÉLETTERÜLETBŐL.


Feralis Merkúr a 7. Ház Halakban.

Gondolkodásod illúziókkal teli, határtalan, és zavaros. Ezzel építed ki emberi kapcsolataidat. Ez nem szerencsés. Erre nagyon figyelj oda! Az ACHILLES SARKAD!


Vénusz a Bikában 9. házban Bikában

Vallásos, művészi, filozófikus érdeklődést mutatsz, külföldi utazás is erősen benne van a képben. Amennyiben férfi vagy ennek kapcsán szerelemre is találhatsz.

Ez egy NAGYON JÓ állás, amit szintén kiaknázhatsz,


Hold a 10. házban

Érzelmi, ösztönös szinten nagyon humán vagy de ez ütközik a személyiséged azon részével, ami céltudatos és törtető.

A Hold itt a Rákban uralkodik és egy humán karriert vetít előre jó fényszögben a Jupiterrel és Vénusszal.


Nem rossz képlet ez, de ne próbálj ravasz, dörzsölt emberek között az üzleti világban érvényesülni.

Te egy kis humán, segítőkész, művészi lélek vagy akinek másokat kell emberileg támogatnia és lóvé majd tőlük átcsorog!!!!

2022. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon alapos és mélyreható elemzés volt. Egyfelől rémisztő is. Azt hiszem olyan 90%-ban hiteles rám nézve. "Ha Te magad nem is tudsz teremteni, mások pénzére bizton számíthatsz" - ez egy kicsit szíven ütött, mert úgy érzem ez nem jó életút, kuncsorogni mások pénzéért.Hát nem tudom. Meg úgy érzem, annyira nem is vagyok pénzéhes. Az apámmal kapcsolatban is hajmeresztően pontos, ugyanis szegény elhunyt kiskoromban. Valóban anyámmal is kezd mérgesedni a kapcsolatunk és amit az iskoláról meg a testvéreimről írtál az is egyezik.

"Gondolkodásod illúziókkal teli, határtalan, és zavaros. Ezzel építed ki emberi kapcsolataidat" - ezt annyira nem értem, talán egy lélekdoki segíthet ezzel kapcsolatban. Mindenesetre köszönöm!

2022. júl. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!