Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán jegy miért ilyen...

Az oroszlán jegy miért ilyen elkényeztetett? Mi haszna a zodiákusban?

Figyelt kérdés

Amit eddig tapasztaltam az oroszlán jeggyel kapcsolatban...no comment

Ami neki kell, azt megy és megszerzi, de nem ám kemény munka árán, hanem csak úgy elveszi. És persze más elől és más kárán, rosszabb esetben mások felhasználásával.

Mert ez neki jár. A többi meg le van sz@rva. Sőt a többi is azért él, hogy ez neki járhasson...Van aki tényleg az 'akkor egyenek tortát' szinten tart.


Elvileg mindenből lehet tanulni. Akinek valamilyen bolygója az oroszlánban van az mit tanul? Hogy hogyan kell mások kárára pöffeszkedni?

Nem értem mire jó az az univerzumnak hogy ennyire elkenyeztet egy jegyet és megenged neki mindent...


Más is tapasztalt ilyet?


Szkeptikusok ne írjanak!


2022. júl. 16. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Elhiszem, hogy neked rossz tapasztalatod van, de alapvetően nem feltétlenül ilyenek, van aki teljesen normális, nem elkényeztetett és nem megy át másokon, jó barát, szórakoztató és olyan, akire lehet számítani. Az igaz, hogy kicsit egoisták tudnak lenni, de nem mindenkinél szélsőséges, van aki csak szimplán magazbiztos, egészséges mértékben.
2022. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám Oroszlán volt, semmi ilyesmi nem volt jellemző rá, pontosan az ellenkezője volt.
2022. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hehhh...Telitalálat...Totálisan összeszedted a legalapvetőbb tulajdonságaikat..Kényes,a végtelenségig hiú,önhitt és veszélyesen büszke arra amit nem a saját erejéből ért el,(mint önbecsülés és magabiztosság),hanem a csillagerőktől kapott pont azért,hogy felhozza magát...de még ez se jut el hozzá,mert nulla önkritika.. ő az abszolút "csodálatos"...Közben a pofádba mosolyogva hálóz be,hogy elérje amit akar a tökéletes látszatmodorával uralmi vágyát maximálisan kiélve rajtad...Sztem hülye aki lefekszik előtte...

Szerencsére van karma...legkedvesebb gyerekkori barátnőm anyja pont egy ilyen tipikusan büszke fővárosba költöző vidéki agresszív szemét dög volt aki folyton azt hangoztatta,hogy a semmiből érte el a diplomáját és a "magas" színvonalát..A férje közben alkoholista lett és 40 évesen felakasztotta magát a saját nappalijuk csillárjára...Mintha mi sem történt volna pár hónap múlva már vásárolgatott,kényeztette magát,majd eladta mindenét,felmondta az önkormányzatnál betöltött pozícióját és kiköltözött Hollandiába ahol összejött egy magasrangú üzletemberrel akivel folytathatta a semmirekellő pazarló életét..Miután szakított a pasival összejött kint egy magyar "építőipari szakemberrel" aki szintén alkoholista lett...és miután elfogyott az összes pénze kénytelen volt hazajönni és visszakönyörögni magát a helyi önkormányzathoz,mert életkorából kifolyólag már sehova nem vették fel...Most az alagsorban dolgozik egy pár négyzetméteres lyukban kávéhordóként és egy 2 szobás panellakásban lakik amit apránként "szépítget"...

A többiek is így járnak hidd el...amelyik nem tanul az biztosan..

2022. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csak olyanok lennének az oroszlánok, ahogy te látod, akkor:


"Mi haszna a zodiákusban?"

"Nem értem mire jó az az univerzumnak hogy ennyire elkenyeztet egy jegyet és megenged neki mindent..."


Azért van megengedve neki minden, mert jelenleg az az életfeladata, hogy mások szemét felnyissa arra, hogy úgy ahogy ő viselkedik, miért ne utánozza senki. Te ebből csak fejlődhetsz (ha ő esetleg nem tudna).


De amúgy meg azt feltételezni, hogy egy adot csillagjegybe tartozó embercsoport el van kényeztetve az univerzum által... Hülyeség. Ha így lenne, akkor a gazdagok többsége oroszlán jegyű lenne. Ennek meg nagyon ellentmond, hogy a legtöbb oroszlánból vagy tanár vagy színész lesz. A világ leggazdagabb emberei között alig van tanár (ha egyáltalán), színészből sok van, viszont ritka az oroszlánjegyű, még hollywood-ban is (vannak, de totál hibahatáron belüli számú).

2022. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Oroszlán vagyok, és a környezetemben nagyon sok az oroszlán. Valahogy egyikünk sem ilyen, sőt, a társaságban mi vagyunk azok akik ugornak a bajra, segítenek másnak. Én például már beteges szintwn helyezem másokat magam elé, még akkor is, ha csak egy ismerős. Alkalmazkodok mindenkihez, és nem igazán érzem magam tökéletesnek. És a többiek is ilyenek kisebb-nagyobb eltéréssel, szóval nem kellene pár oroszlán jegyű személyiségét agresszívan ráhúzni az összesre. Én is találkoztam már hasonló személyiségekkel, sőt, többségük nem is oroszlán volt.
2022. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de oroszlán jegyűként az az ember vagyok, aki a legxarabb helyzetben is a legbecsületesebb mind közül. Mindig mindenki oldalán ott vagyok a bajban, mindig előre tolok mindenkit magammal szemben, már már egészségtelen mértékben.

A te csillagjegyedről viszont ne beszéljünk. Amilyen undorítóan írsz rengeteg emberről, olyan pökhendiséggel és egóval, itt max te vagy rossz ember.

2022. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mikor az oroszlánokról beszélek, tulajdonságokról, jellemvonasokról, viselkedesekről mondom ezt, ami valakinél megjelenik valakinel nem vkinel jobban vkinél kevésbé.

Nem emberekről vagy személyekről beszélek, hanem egy jegyről és annak egy lehetséges (általam legtöbbször tapasztalt) megnyilvánulasáról...


#2

Nem csak a napjegy határoz meg. Lehet, hogy valakinek a nap az oroszlánban van se mas egitest más jegyben, így nem jellemző rá annyira.

Ugyanez fordítva: lehet hogy vkinek nem napjegye az oroszlán, de Mars vagy Merkúr vagy barmilyen egitest ott van, esetleg stellium, akkor nála erőteljesebben jelenneg meg az oroszlán jellemvonások.

2022. júl. 16. 15:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy sok csillagjegynél nagyon betalál a jellemzés, de akkor sem szabad általánosítani.

Ismerek jó pár oroszlánt, egyiküket sem kényeztette el az élet, valahogy mindegyikük eléggé nehéz családi és anyagi helyzetet kapott, viszont mindegyikükre jellemző, hogy nagyon pozitív, erős emberek. Optimisták, bátrak, kitartóak, nem sajnálják magukat, ennél fogva mindig kiküzdötték magukat a nehéz helyzetekből is.Temperamentumosak, emberszeretők.Én (skorpió) kedvelem őket, legalábbis eddig mindegyikkel jól kijöttem, mert nem akarják az embert ledominálni, másnak is hagynak teret, nem lételemük a kritika, kb leszarják, a másik mit csinál, a maguk dolgával vannak elfoglalva.Bár beszédesek és a véleményük mindenről megvan, nem kényszeritik a másikra. Nos, én ezt vettem észre az általam ismert oroszlánoknál.Biztosan vannak másmilyenek is, illetve lehetnek olyan csillagjegyek, akikkel kevésbé jól jönnek ki.

2022. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlán vagyok, és nagyon sokat segítettem mindenkinek.

És amit ezért kaptam, az az,hogy tönkretettek anyagilag, erkölcsileg, épp hogy élek.

Köszönhetem ezt Nyilasnak, Baknak és Skorpiónak.


Sem lusta, sem kényes, sem domináló nem voltam sosem.Csak egy nagy lúzer,mert elhittem mindent és mert hittem a szeretet és hűség szavakban.

2022. júl. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9

Ugyanez. Rengetegen kihasználnak. Én meg adok és adok, mert hiszek valami jóságban.

2022. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!