Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van egy barátom, nem tudja,...

Van egy barátom, nem tudja, hogy mikor született pontosan. (?)

Figyelt kérdés
Szülei már nem élnek. Tudom, kórházból ki lehetne kérni az adatot, de sztem nem fogja. Rák Napja és Bak Holdja van. Szinte biztos vagyok benne, hogy Skorpió. Vagy Skorpió az aszcendense vagy Mérleg az aszcendense és együttáll a Plútóval. Honnan lehetne kideríteni, hogy melyik van?

#aszcendens #Plútó az aszcendensen
2022. júl. 17. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nincs személyi igazolványa sem???
2022. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ma szinte bármit csinálk hivatalos dolgot, kérik ezeket az adatokat amikor regisztrál.

Nem létező ember?

2022. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező az óra, percet nem tudja, ami kell egy horoszkóp elemzéséhez.
2022. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Roxi12, vannak asztrológusok, akik egy csomó életeseményből pontosítják ezt neked.
2022. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2

Knight Rider

2022. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bálvány ***** válasza:

Miért kellene a Plutónak az aszcendensen állnia? Az nem lehet, hogy csak valahová az első házba esik? Egy Plutó az aszcendensen durva születési körülményeket is jelenthet. Ha mesélt ilyenről, akkor eltaláltad.

---------------

Így hasraütésre úgysem tudod bepontosítani.

2022. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3, 4, 6

Köszi. :)


4

Igen, tudom. Nekem személy szerint nem tudtál jól pontosítani (pedig 15 perces határon belül kellett volna), végül kikértem a szül. időpontot a kórházból.


6

Ó, mesélj! Nekem speciel Plútó van az aszcendensemen és Mérlegben.


Tudom, hogy nem tudom... Csak próbálkoztam.

2022. júl. 17. 18:58
 8/12 A kérdező kommentje:

*tudtak

xd

2022. júl. 17. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hülye kórház nem küldte ki az adatokaat többszöri próbálkozás után pedig emlékeztek rám. Mindegy. Végül meglett úgyhogy nem érdekel a kórház
2022. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Tényleg? Én csak írtam egy levelet (vagy telefonáltam, nem emlékszem) és pár napon belül küldték a kórházi adatot. Ami 10 perccel tér el attól, amire anyám emlékszik.

2022. júl. 21. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!