Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfihoz milyen nő illik?...

Rák férfihoz milyen nő illik? (Kos aszcendens)Eddig még nem jöttem rá.

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 01:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Elmondom saját tapasztalataimat eddig. Halak,bika:könnyen teremtek velük kapcsolatot,de nincs meg az a plusz bennük. Oroszlán: Hamar kialakul a kémia,volt kapcsolatom és szex is Oroszlán jegyű nővvel. Viszont hosszú távon nem működött.Ellentétek miatt.Ikrek:Nagyon vonzanak az ikrek csajok,pedig totál mások,mint a rákok,azonban sose kelletem egynek se. Vízöntő nők totál unszimpatikusak,furák vagy gőgösek nekem. Többi jegyhez nem volt közöm.
2022. júl. 20. 01:51
 2/9 anonim válasza:
76%
Rák nőként mondom, h két rák férfival volt kapcsolaton és nehezen jöttünk ki. Olyan, mintha egyformák lennénk, de mégsem. Még ha ő bántott meg engem, akkor is tőlem várta a bocsánatkérést
2022. júl. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok a férjem rák, 17 éve egészítjük ki egymást.

Nagyon jól működik, bár az aszcendest nem tudjuk, hogy mi.

A kínai horoszkóp is azt mondja, hogy nem találunk, de mi ezt is megcáfoljuk.

Az ember hoz magával otthonról valami pluszt ... ezek nem a a horoszkóphoz köthetők.

2022. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Édes istenem hogy valaki tényleg ilyeneket néz és azt hiszi ezért működik vagy nem működik egy kapcsolat🤡🤡
2022. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
37%
Gyönyörű. Saját tapasztalatot miért kell lepontozni?
2022. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vénusz jegyed és ahhoz merd
2022. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Pók.
2022. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Személy szerint én csak gerinctelen barbárokkal élvezem. Szerintem ez is a legjobb csillagjegy is. Én egy fogyatékos idióta vagyok.
2022. júl. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Skorpiót próbáld ki
2022. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!