Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jelenlegi szaturnusz-uranusz...

Jelenlegi szaturnusz-uranusz kvadratot hogy veszeljem at?

Figyelt kérdés

A penzugyi krah engem is utolert, sajnos nagyon nagy szarban vagyok onhibamon kivul, junius ota kuzdok mint diszno a jegen. :(


Sokat tulajdonitok az asztrologianak a hetkoznapjaimban hogyan tudom enyhiteni ennek a fenyszognek a hatasat? Ugyanis egy nagyobb osszeg visszafizeteserol dontenek a nagyon kozel jovoben amit en teljesen meltanytalannak tartok, es ezzel teljesen leirnak az eletemet :( (palyazat)


Koszi a valaszokat, amit tudtam megmozgattam, konyvelo, palyazato mentorok illetve sajat magam szemelyevel kuzdok a legrosszabb ellen:(


A jupiterem a 8. Hazban van es a bakban.

Szaturnusz a kosban, 11. Hazban.


Koszi a normalis valaszokat!

26N


2022. júl. 20. 09:27
 1/10 Bálvány ***** válasza:
87%

A születési képletedben is megjelenik a kavdrát?

Képletedben erős a szilárd jegy érintettség?

Némi info egy gurutól:

https://www.youtube.com/watch?v=eAznB2--tdQ

2022. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Told vissza a Jupitert a 7. házba. A Szaturnuszt meg vidd haza a spájzba.
2022. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azok az emberek akik mindenféle balszerencsét a horoszkópokban és asztrológiában keresik, eléggé utolsó szálon lóg a mentáljuk.
2022. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bálvány ***** válasza:
87%
#3 Te hol keresed? 100%-ig megvagy győződve, hogy Te tudatosan uralod a sorsodat?
2022. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 nem a kepletemben szaturnusz uranusz fenyszoge ugyan megjelenik de sextilt kepeznek (4fok28’)


Jupiteremnek van kvadratja a szaturnusszal (3fok 47’)


Ugyanakkor a szaturnusz trigont kepez a plutoval ( tobbek kozott minden bolygom fenyszoget kepez a plutoval trigon es szextil kepeben, egyedul az aszcendensemmel all szemben.) - ha a plutonak itt is barmi koze lenne ahhoz kimasszak a csavabol…


Mi az amit meg irhatok ezzel kapcs? Van barmi amivel tudok enyhiteni akar tudatosan is? Megol a tehetetlenseg es mindent de mindent megakarok tenni hogy ez ne a leheto legrosszabbra forduljon.


Koszi az eddigieket!

Holnap kapok valaszt a konyvelotol de probalok felkeszulni b c es d tervvel is hogy ne vagjon xarra ez az egesz.)

2022. júl. 20. 14:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Kardinalis jegyek dominalnak nalam osszhatasban, a kepletem uralkodo bolygoja a mars.
2022. júl. 20. 14:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Megneztem a videot, koszonom!:)

Penzugyi teruletre nem igazan terjedt ki szerintem reszletesen a mondanivaloja, nem tudom ha beut a krah mit tudok tenni? Keressem fel a temetkezest?😃😂

2022. júl. 20. 15:36
 8/10 Bálvány ***** válasza:
Szerintem ez az állás rád konkrétan nem hat, a közvetett következményei azonban elérhetnek. Ha jön a becsapódás és üldöznek a pénzbehajtók, keress egy banánköztársaságot amivel nincs kiadatási egyezmény.
2022. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4

Hamis dilemma. Nem ez a kétvéglet van.


Nem uralom a sorsomat 100%- ig, de nem is a bolygók állasa dönti el.


Ezer dolog van a világon, de nem majd köbb millió kilóméterre lévő kő darabok fogják.

2022. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jo azert nem akkora a gond, korabban reszt vettem egy palyazaton ahol vallalkozast lehetett alapitani tamogatassal. Na mukodtetem a vallalkozasomat tobb kevesebb sikerrel, majd a konyvelon nagOn benezett valamitt jott a felszolitas. Ennek hianyat masnap potoltam, majd kezdodott a szar eső, ugyanis kulonfele fellebzeseket kellett leadnom ahhoz hogy ne fizettessek velem vissza az elnyert osszeget.( 3,2millio ft az utolso reszlet kiutalasa meg utban van) ennek ellenere a hivatalos ugyintezesi idok ellenere kifutottam a hataridobol amit papirokal dokumentumokkal nyilatkozattal igazolni tudok, hogy megtettem mindent. Es most meg tovabbra is probalkozok hogy meltanyossagbol ezt igen is vegyek figyelembe mert semmi sulyos kihagast nem vetettem ami a palyazat elvarasaival szembe megy.


Szamomra ez az osszeg is teljesen lesujto foleg h teljesen “artatlannak” erzem magam ebben az egeszben, es egyszeruen elkap a hanyinger ha arra kell gondolnom hogy ezt visszafizetethetik velem annak ellenere hogy egy csomo maganpenzt is beleoltem meg akkor is, amikor a legkevesbe volt ra csak hogy teljesuljenek a feltetelek. :(

2022. júl. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!