Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretem a nagyon rövid de...

Szeretem a nagyon rövid de lényegetmegragadóidézeteket amika szeretetrölszolnak sé az éltdolgairól kinek mia kedvenc iykenidézete?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
"The space bar, spacebar, or space key, is a key on an alphanumeric keyboard in the form of a horizontal bar in the lowermost row, significantly wider than other keys. Its main purpose is to conveniently enter the space, e.g., between words during typing. It is large enough so that a thumb from either hand can use it." - en.wikpedia.org
2010. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Elnézést, rosszul írtam az írót: en.wikipedia.org
2010. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem szerethetsz jobban, és nem szerethetsz kevésbé, mert a szeretet nem mennyiségi dolog, hanem minőségi, és ennél fogva mérhetetlen.


OSHO

2010. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
“A kötelék, mely igaz családot összefűzi, nem a vér, hanem az egymás élete iránti tisztelet s a benne lelt öröm.” (Richard Bach)
2010. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár rövid, de nekem ez az egyik kedvencem:

"Én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy mi a szerelem." (Forrest Gump)

"Ne sírj, mert vége lett.Mosolyogj, mert megtörtént."

"Azt hittem, hogy nem képes szeretni senkit sem. Tévedtem. Engem nem tudott szeretni." (Doktor House-ezt most találtam, de nagyon megfogott)

"A világon mindenkinek szüksége van valakire, akire rábízhatja magát. De olykor-olykor az életben azok, kikről azt hittük, mindig mellettünk állnak, hátat fordítanak nekünk. Ha ez megesik, bámulatos, mire vagyunk képesek, hogy visszaszerezzük őket." (Született feleségek)


kicsit sok lett, de van még egy pár kedvenc.:D

2010. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!