Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki aki ért a képletekhez,...

Valaki aki ért a képletekhez, írna nekem valami közelebbit? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 4. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak nem hatbatamadt egy ismerosod, es emiatt nagy az elkeseredes?



38F incel

2022. aug. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bálvány ***** válasza:

Hát igen, születési uralkodó Hold a Skorpióban együttáll Plútóval, szemben a Bika Nappal. A lassú nyugodt személyedet, ha elkapják az érzelmek, akkor - jobb vigyázni - mert az szélsőséges lehet. Tudod kontrollálni?

Na és kikkel küzdesz?

Tesókkal (szomszédokkal) harciasnak tűnik a helyzet.

Munka hogy megy? Arra is rányomja bélyegét az érzelmi állapot?

Pedig ott a Jupiter áldást hozna. De bizony a 12hból az erős Merkúr feszültséget okoz vele szemben. Valami rejtett, burkolt kommunikáció erkölcsileg, jogilag feszült helyzetet eredményez nálad.

Az emberi kapcsolataidból származó nyereségek, bevételek, kiadások ködösek, esetlegesek.

A karrier 10es házában lévő Szaturnusz próbálja valamiféle rendszerbe, korlátok közé fogni sorsodat, ami jótékonyan hat.

Valami humán segítői, szervező, esetleg tanári karrier jó lehet neked.

2022. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a párkapcsolatról, szerelmi életről tudnál írni valamit Bálvány? Köszönöm a válaszodat! 😊
2022. aug. 6. 15:50
 4/8 Bálvány ***** válasza:

A Neptunuszt én már a 8. házhoz sorolnám, így szinte üres a 7. házad

ami a Bak jegyben áll, ezért következetes, céltudatos, racionális kapcsolatépítést mondanék, komoly-megfontolt-idősebb(?) partnerekkel.

Ura a Szaturnusz a 10. házban így ide köti a karrier területét. Tehát leginkább céljaid, karriered megvalósítása közben kötsz emberi-, és társas

kapcsolatokat.


Eltaláltunk valamit, hogyan értékeled az elemzést?

2022. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vannak benne igazsagok, viszont ez a tanari karrier a leheto legtavolabb all tolem.😁 Illetve az idosebb partner telitalalat. Viszont en mindig azt vettem eszre,hogy borzasztoan nehezen talalok munkat. Valahogy soha nem jon ossze. Ennek vajon mi lehet az oka? Köszönöm Balvany az eddigi valaszaidat.
2022. aug. 31. 12:57
 6/8 Bálvány ***** válasza:

Hát a 10. házas Szaturnusz nem igazán segíti a karriered kiteljesedését.

Alázatra, korlátozásra tanít. A megszorítások, önfegyelem bolyója.

Ez a bolygó sorshoz, fegyelemhez, kemény munkához,

türelemhez és bölcsességhez kapcsolódik.


Tehát a karrier útadon vagy önként olyan célokat választasz, hogy a

fenti analógiákat megvalósítod, vagy kényszeríteni fog erre.


Ezért javasoltam pl. valami szervezői munkát.

Az passzolhat ehhez. És Valami humán terület kell neked. Ha nem is tanár, de olyan ahol embereken segíthetsz.

Milyen területen mozogtál eddig?

2022. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én mindig csak egy egyszerű munkás voltam, gyárakban. Viszont a legutóbbi munkahelyemen amolyan "falkavezér" típus voltam. Eléggé jól éreztem magam, szerettem azt a munkát. Viszont félreértések miatt kirúgtak, ami iszonyat megvisel. Nem tudom hogyan tovább. Úgy érzem nekem ez sokkal nehezebb, és keservesebb mint másoknak. Nem akarnak a dolgok összejönni. Gyakorlatilag az életem értelmét nem látom. Szeretnék gyereket, egy rendezett nyugodt életet de olyan kevés esélyt látok erre. Nekem valamiért duplán meg kell szenvednem, olyan dolgokért ami másoknak könnyen megy. Esetleg a képletemből ki lehetne olvasni, hogy lesz e gyermekem és egy aránylag nyugodt életem? Szamíthatok pozitíz változásra? :(
2022. szept. 1. 00:21
 8/8 Bálvány ***** válasza:

Igen, egy szakszervezetis állás (munkavállalók érdekképviselete) illene hozzád. Szervezel, emberi jogokat képviselsz a munkába. Ezen a területen érvényesülhetsz.


Vajon a mostani félreértések kapcsolódnak a fent leírtakhoz? Ez azért érdekelne. ("Valami rejtett, burkolt kommunikáció erkölcsileg, jogilag feszült helyzetet eredményez nálad.")


Figy. Itt nincs hely/idő/nálam tapasztalat, hogy a jövődet kutassuk, így

kérdéseidre annyit mondhatok:

- Nagy akadályát én nem látom a gyermekvállalásnak, bár a születési Vénuszod (5h úra )nem áll valami jól. Mehetnének gördülékenyebben is a dolgok, de ez a dolog szerintem összejöhet.

- A 10. házadban (karrier )a Jupiter (szerencse, bőség) bolygója az elmúlt fél-háromegyed évedben volt bent (és most is még a végén van). Ezért is érezhetted valamennyire a munkahelyi sikert. 2-3 hónap és végkép odébbáll (12 év múlva jön újra ide).

Még egy kicsit (egyre gyengébben) segíthet és nincs tovább. Ott marad tranzitban a ködös Neptun. Sok jót nem ígérhetek karriereddel kapcs.

- A Jupiter megy tovább a 11. házba. Barátok, segítők, álmok házába, amiben születésileg is erős vagy. Talán egy-két álmodat sergítet valóra váltani és új barátokra találsz. Hamarosan együttáll a születési Vénuszoddal. Ez talán szerelem-harmónia terén lendíthet nálad valamit.

2022. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!