Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egyszer fog házasodni, vagy...

Egyszer fog házasodni, vagy többször?

Figyelt kérdés
A Radixban hol látni, hogy a szülöttnek több házassága, komoly párkapcsolata lesz?

2022. aug. 9. 14:57
 1/5 grafno ***** válasza:
41%
Sehol. Ilyet nem lehet látni.
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

7. házat nézd!


Milyen bolygók vannak a 7. házban, milyen jegyben vannak, és milyen fényszögeik vannak.

Ugyanez az 1. házra: bolygók, milyen jegyben, milyen fényszögekkel.

Plusz 7. haz uralkodó bolygoját megnézed: milyen jegyben van, milyen hazban van, milyenek a fényszögei.


Olyan állás es fenyszög nem igazan van ami hajszálpontosan megmondja, hogy márpedig az illető többszór házasodik.

Parkapcsolati, házassági problémákat jelezhet, hogy azokat hogy kezeli, rossz házassagban benne marad vagy otthagyja, az már az illetőn múlik. Hogy melyik mellett dönt, arra max pár személyiségjegy nővelheti az esélyt, de biztosra nem lehet megmodnani.

Esetleg meg a 4. házzal lehet ugyanazokat nézni, mint amit a 7-esnel leírtam, de 4es haz mar az otthon, család felmenők. Ha házasságról van szó, talán erdemes összefüggésben nézni a 7essel.

2022. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs az ékezetekert telefonrol vagyok és sietek....
2022. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ennél a facebook posztnál nem jöttem rá, hogy a guru miként elemez:


"A hetes ház a bakban van, ez tehát első házasságnak (legyen az férfi vagy nő) adhat egy idősebb partnert, a második a különleges Vízöntőben van, ez nem feltétlen jelent idősebb partnert, ellenkezőleg, a Mars kifejezetten fiatal, energikus, öntörvényű embert jelez."



[link]

2022. aug. 9. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem :(
2022. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!