Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű gyerekedre milyen...

Szűz jegyű gyerekedre milyen jellegzetes vonások illenek?

Figyelt kérdés
Az is érdekel ha szűz jegyű rokonotok van, milyen ember?
2022. aug. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szűz jegyű vagyok, bár mit ne mondjak, elég nehéz észrevenni. A sztereotípiákból annyi igaz rám hogy kimért, enyhén hűvös, néha kritikus vagyok, szeretek pontos lenni és az apró részletekkel foglalkozni. Bár nincs túl sok közöm se a tisztaságmániához se a pletykálkodáshoz és szőrszálhasogatáshoz, amik szintén elég népszerű sztereotípiák.

Természetre inkább távolságtartó és kicsit "hűvös" vagyok, bár közeli barátok mellett sokkal lazább.

Gyerekként ennek a szöges ellentéte voltam, nagyon extrovertált, csacsogó és energetikus voltam:) Bár ez szerintem a legtöbb gyerekre is igaz.

Illetve hirtelen egy valaki jut eszembe akit ismertem, és szintén Szűz jegyű volt - Nem volt vele túl jó kapcsolatom, könnyen felkapta a vizet, rosszindulatú, áskálódó ember volt.

2022. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szűz jegyű húgom egy extrovertált, mindig boldog, nagyon beszédes ember, viszont nagyon könnyen harapós és tiszteletlen a körülötte lévőkkel, mindig neki kell, hogy igaza legyen és az övé legyen az utolsó szó, ha ez véletlenül nem így van, akkor nagyon hamar eltörik a mécses.
2022. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több családtagom is van szűz jegyben. Összemontázsolva a tulajdonságaikat:

Pontos, szőrszálhasogató, aprólékos, elvész a részletekben. Logikus, szereti átlátni, hogy mi vezetett mihez. Ha nem érti az okokat, akkor agyal és lehetséges logikus variációkat gyűjt magyarazatnak, hogy mi lehet az ok. Apróságok okát is tudni akarja, amik mögött igazából semmi jelentés nincs, magyarul kicsit felesleges tudni. Kicsit kontrollmániás. A hibákat egyből kiszúrja, és addig akar javítgatni, amíg a lehető legjobb megoldás létrejön a lehető legkevesebb hibával. Tanulnia kell, hogy elfogadja a hibákat, és hogy nincs olyan hogy tökéletes és akármennyire is dolgozik meg agyal, soha nem is lesz.

Nem tud soha pihenni, mert mindig eszében van, hogy még mit kéne csinálni, meg van-e csinálva, ezen még lehetne javítani stb. Ha pihen is, közben ha nem is pihenés alatt végig, de egy adott ponton tuti hogy előjön, hogy vannak teendői ami még nincs megcsinálva.

Kritikus, saját maga felé is,és mások felé is. Ez mögött elviekben segítő szándék van, magyarul azt mondja meg hogy hogyan tudnál még javítani, ami oké, csak ez kívülről olyan, mintha soha semmi nem lenne neki elég jó, vagyis nagyon ritkán.

Rendszerető, takarít, ebből is szerintem kicsit sokat vár el, olyan tisztaság szerintem nem létezik olyan helyen ahol laknak. Pakol, rendszerez, átpakol, újrarendszerez. Gyakorlatban és fejben egyaránt.

Nagyon jók az ilyen rendszerezés dolgokban. Pro-kontra, prioritások, napi teendők összeírása, tervezés.

Nagyon szorgalmas, a gondolkodását meg ötleteit át tudja ültetni a gyakorlatba, és használni tudja, nem csak egy eszme vagy ötlet marad, nem csak teoretizál. Képes ugyanazt a napi rendszert és rutint fenntartani nagyon sokáig.

Nekem a vízöntő érdekeltségemmel az ilyen napi rendszerek meg időbeosztások kivitelezhetetlenek, már egy nap után belepusztulok. De ők jók ebben.

2022. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rokonom szűz jegyű. Többször volt rendőrségi ügye...
2022. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!