Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik fognak velem történni a...

Mik fognak velem történni a jövőben?

Figyelt kérdés

Ki milyen személyiségűnek lát engem?

Milyen fontos események történtek velem korábban a múltban.

Milyen életem lesz a jövőt illetően? A legfontosabb témák amik érdekelnek:

- párkapcsolati/szexuális életem

- munkám/karrierem

- családi helyzetem

- hobbijaim/szórakozásaim

- egyéb érdekességek/ezoterikus vonatkozások velem kapcsolatban


2022. okt. 4. 20:32
1 2
 11/18 Bálvány ***** válasza:
52%

ph. Tehát a Kiskegyed-Blikk szennylapokból biztos tudod már, hogy a napjegyed Bika.

Sajnos(?) nem csak a Nap van nálad a Bikában, hanem összesen 6. nagyon fontos bolygó. Tehát tédig bele vagy ragadva az anyagi világba-realitásba.

Rád halmozottan igaz, hogy csak lóvéban és stabilitásban, kiszámíthatóságban tudsz gondolkodni. Lassú vagy konok és mozdíthatatlan.

Leginkább a barátságok, vágyak / álmok területére koncentrálsz. Társadalmi életben próbálsz érvényesülni, összeköttetések, pártfogók által. Nem annyira magamutogató módon, inkább rejtve,

lépésről-lépésre építkezve.


Gondolkodásod a pénz körül forog, de vigyázz mert párkapcsolataid/ellenségeid részéről jövő

hirtelen / előre nem látható ködös események anyagi stabilitásodat támadják. Zavar teremthetnek a pénzügyekben, előre kikalkuláltakban.

(pl. A kriptovaluta/tőzsde bizniszt messze kerüld el! Bukta lehet, vagy úgy éled meg.)


Hirtelen átláthatatlan események borítják életedet. Képletesen és a legvégén majd szó szerint is.


Rák aszcendenssel egy humán beállítottágú érzelmes ember vagy aki nehezen tudja kordában tartani érzelmeit. Néha ki is törnek.

Napi munkában hajlamos vagy a végletekre, szélsőségekre. Nem dolgozol aztán összezuhanásig.


Munka:

Mindenképpen valami Bika jellegű munkát javasolnék neked, nem annyira elvont pénzügyi területen, hanem az emberekhez / természethez kapcsolódóan. Lehetsz tanyasi parasztgazda vagy szakács

Lényeg, hogy megfogható kiszámítható dolgokkal foglalkozzál humán környezetben.

Nonprofit közösségekben való erőteljes részvétel is jó lehet. Másokkal szemben légy pénzügyileg bizalmatlan!


Párkapcsolat/szex:

Tudatos kapcsolatépítő vagy. A Bikáknál nem szokott probléma lenni a szexel.


otthon / hobbi /család semmi említésre méltó.

2022. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bálvány ***** válasza:
2022. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egyetértek, valóban így van ezek a tulajdonságok jellemeznek.

Azt meg tudod mondani mikor jön el az a várva várt első kapcsolat? Utána mennyi idővel lesz szex (tudni szeretném nagyon)?

Meg a következő munkahelyemen mennyire lesz biztos állás, vagy hányadik állásom lesz az igazi? Csak mert tudni akarom, hogy ne idegeskedjek rajta annyit feleslegesen.

A családi helyzetemet tekintve mi várható, mikor fogok függetlenedni? Valóban szeret a családom egyes tagjai vagy csak elviselnek?

Valamint negatív személy vagyok?

2022. okt. 5. 10:38
 14/18 Bálvány ***** válasza:

A feltett kérdésekre persze lehet válaszolni, elemezgetve direkciókat, solár horoszkópot, tranzitokat.

Sok Idő-munka-pénz. Nem tudom ki vállalja, de szerintem ingyen nem fog menni.

2022. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Itt szeretnék választ kapni. De ha fizetni is kell érte, akkor inkább nem.
2022. okt. 5. 11:11
 16/18 Bálvány ***** válasza:
A kérdéseidből látom, hogy 'mikorra' keresed válaszokat és ugye ha minden csak idő kérdése, akkor felesleges rá nagy pénzt kidobni. Persze ha a 'hogyan' érdekelne vagy a 'miként álljak hozzá, hogy sikerüljön' lenne számodra a fontos akkor más a helyzet. Általában inkább azért fizetnek az asztrológusoknak, mert azokon múlnak dolgok.
2022. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy az asztrológus az ilyen komoly hivatás. Igazából azért tettem ki a kérdésemet, mert ebben a kategóriában érdekes, okos, értelmiségi személyek lehetnek elnézve amilyen komoly válaszokat látok. Más megközelítésből látják a tényeket.

Ezért vagyok itt.

2022. okt. 5. 12:00
 18/18 NTBS ***** válasza:
Lesz munkahelyed, szexuális életed, párod. És valamikor meghalsz.
2022. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!