Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bolgyó fogyatkozás igaz?...

A bolgyó fogyatkozás igaz? (Töbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában kezdtem el ezoterikus (esotericism) könyveket filmeket olvasni-olvasgatni (Rudolf Steiner, Dior Fortune, satb., Erich von Deniken). A kérdésem az volna h halotam már holdoffogyatkozásról, ami égi jelenéssel tisztában is vagyunk az ókori kínai óta. Itt a szférák eggyüt állásáról van szó (Lehet h félreértelmezem, nyugodttan javítcsatok ki. De ti halotatok már a bolygó fogyatkozásról? Úgy tudom h csillagászati szemszögből a föld is bolygó. Ez az amit nem igazán tudok megérteni, ha a tömeg, meg a maradás tétele igaz. Eltudnátok magyarázni?

Másik kérdés: köze lehet a bolygónk fogyatkozásának az árapályelenséghez, ugrászerű népességnövekedéshez, népvándorláshoz satb.?

Szakadékok ezért vannak?

Csak komoly válaszokat!

(Fizikából, töriből ötös voltam, szóval csak komoly válaszokat kérnék.)



2022. nov. 3. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a föld is fogyatkozik?
2022. nov. 3. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom h csillagászati szemszögből a föld is bolygó. Ez az amit nem igazán tudok megérteni, ha a tömeg, meg a maradás tétele igaz. Eltudnátok magyarázni?"

. Te el tudnád magyarázni, a Föld miért ne lenne bolygó?


"Másik kérdés: köze lehet a bolygónk fogyatkozásának az árapályelenséghez, ugrászerű népességnövekedéshez, népvándorláshoz satb.?"

. Nem hinném.


"Csak komoly válaszokat!"

. TErmészetesen komoly kérdésre komoly válasz.

2022. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hűha. Olvasol, de nem tudsz írni?
2022. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-sodik! Köszinöm a választ!


,,Te el tudnád magyarázni, a Föld miért ne lenne bolygó?"


Én egyet értek, csak ezekben a könyvekben planétaként említik/hivatkoznak a földre. De órán tényleg úgy volt h bolygó. Talán a bioszszféra miatt? Nem tudom. Nem hiszem, hogy a többi bolygón (Venus, Mercure, satöbbi, Uránusz, Jupiter, satb..) lenne ilyen fejlett élet /civilizáció/fauna. Ezért is kérdezem h a föld is fogyatkozik e? Esetleg ezért érezzük, hogy a népesség növekszik rajta pedig valójában a föld (vagy bolygó, ahogy maga említette) fogyatkozik?

2022. nov. 3. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól van akkor: [link]
2022. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ez nagyon hasznos volt. Akkor beigazolódott a sejtétsem!

Viszont eltudná valaki magyarázni a bolygófogyatkozás jelenségét?

2022. nov. 3. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a bolygó hosszasan diétázik, vagyin nem zabál annyi csillagközi port meg kevesebb kozmikus felhőhabbal issza a kávéját, illetve évente legalább egyszer körbekocogja a napját akkor bizony elkezd fogyni.
2022. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy bolygóról űrhajóval sok mindent átvisznek egy másik bolygóra (szekrényeket, házakat, zongorát), akkor az eredeti bolygó kicsit lefogyatkozik.
2022. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma ejszaka marsfogyatkozas lesz. Bebujik a Mars a telihold moge....



38F incel

2022. dec. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!