Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek Polgár Andi...

Mi a véleményetek Polgár Andi és Kalo Jenő asztrológusokról?

Figyelt kérdés
Ki milyen véleménnyel van róluk? Voltatok-e valamelyiküknél? Mit gondoltok a nézeteikről?

2022. nov. 9. 13:29
 1/3 Bálvány ***** válasza:
93%

Egyiküknél sem voltam kliensként.....


Kalo Jenő régebben sok értelmes asztrológiai oktatóanyagot készített és rakott fel a youtube-ra. Érdemei felejthetetlenek. Mostanában azonban teli szájjal nyomja a keményvonalas Fidesz propagandát. Egy betűvel sem tér el a párt iránymutatásától. Felteszem a Megafon bőkezű vele.


Polgár Andi kliensfogáshoz posztolja az ócska horoszkópos mémeket, ahol minimális asztrológiai tudással röhöghetnek az emberek a napjegyeken. A magasabb szinten érdeklődőknek fizetős oldalak mögött nyújt elemzéseket

az aktuális eseményekről. Az aktualitásukat vesztett videókat később nem rakja nyilvánosba, hogy belelássunk hogyan is értelmezte a jeleket. Vajon miért?

2022. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"az aktuális eseményekről. Az aktualitásukat vesztett videókat később nem rakja nyilvánosba, hogy belelássunk hogyan is értelmezte a jeleket. Vajon miért?"


Hogy még többet bezsebeljen. Sosem volt szipmatikus az a nő. Egyszer írtam neki egy kritikát, azonnal letiltott az oldaláról

2022. nov. 9. 14:08
 3/3 D-Mano ***** válasza:
94%

Én voltam Polgár Andinál. Nekem nem jött be. Én magamtól többet tudtam a képletemről, mint amit ő elmondott, és érdemi tanácsot sem kaptam tőle. De ez nem releváns, mivel az én egyik karmám, hogy a dolgaimat egyedül kell megoldanom, ha segítséget vagy tanácsot kérek, akkor azt (legtöbbször) vagy nem kapok vagy használhatatlan. (Szoktam jó segítséget és jó tanácsot kapni, de azokat teljesen váratlanul és kérés nélkül.)


Az asztrológiai előrejelzésekben mindenki csak maszatol: Kalo Jenő is, Polgár Andi is meg mindenki más is.


A maszatolást úgy kell érteni, hogy beszélnek a bolygóállásokról meg hogy azok mit jeleznek, de olyan homályosan vagy kuszán, hogy a videó vagy szöveges bejegyzés végére nem tudsz meg igazából semmit, hogy mi jön, és arra, hogyan kellene reagálni, felkészülni.


És olyan tendenciákat mondanak, amik mindig jelen vannak, szóval azt bármire rá lehet fogni és bárminek az ellenkezőjére is. Valódi konkrétumok meg igen ritkán hangzanak el.


Egyes asztrológusok nem is nagyon tartják jó ötletnek az asztrológiai előrejelzéseket, nem túl megbízható műfaj, hacsak nincs otthon az asztrológus világ jelenlegi helyzetében nagyon alaposan (ami nagyon ritka eset), amire rávetítheti a jövőbeli asztrológiai állások analógiáit.


Egyetlen viszonylag pontos asztrológiai előrejelzést láttam eddig, azt pedig Nagy Melindától még pár éve.


Kalo Jenő nekem sosem tűnt nagyon éleslátású asztrológusnak (mármint a videói alapján), habár minden bizonnyal nagy lexikális tudással rendelkezik.

2022. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!