Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfiak a legtaszìtobbak?...

Rák férfiak a legtaszìtobbak? Nők válaszát várom. Többi lent

Figyelt kérdés
Tipikus rák pasi vagyok. Azt vettem észre az elmúlt 10-12 évben, hogy nem érdemklem a nőket. Maximum csak barátságot akarnak tőlem. Nem tartanak elég férfiasnak stb stb.. Lehet külsőre is egy selejt vagyok. Netán belsőre nem kedvelnek. Amúgy is azt vettem észre legtöbb rák jegyű férfi ismerősöm nagy része szingli 1-2 kivételel, de nekik is régi világba jött össze kapcsolatuk.

2022. nov. 13. 20:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

nincs olyan, hogy egy jegy a legtaszítóbb


Ha taszítod a nőket fejleszd magad!

Meg persze gazdagodj! ;DDD

2022. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Számomra a Bakok azok, egy hűségesnek mondott, valójában alattomos és sunyi jegy.
2022. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Aszcendenst nézd meg ha erre vagy kíváncsi, de egyébként nincs olyan, hogy taszító jegy
2022. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

#2


A bakokat az önző érdekeik hajtják


Minden csak nem hűséges!!!

És ingen alattomosak, és gerinctelenek ha palástolni kell az önzésüket

2022. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"de nekik is régi világba jött össze kapcsolatuk."

. Hehe... az mikor volt?


Sajnos a feleségem már nem látogatja az oldalt. De az biztosan nem mondta, ne tartana férfiasnak.

2022. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
A szűz napjegyű pasik a legtaszítóbbak, nem a rákok.
2022. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
A napjegy önmagában nem jelent semmit, és szinte teljes mértékben elhanyagolható, mert senki személyiségét nem lehet kiolvasni csak a napjegye alapján. Részben ezért fektetnek rá nagy hangsúlyt a népszerü módszerek is, mert teljesen értelmetlen.
2022. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

A skorpió pasik taszítóbbak, hidd el. Annyira senki sem szúrt még hátba mint egy skorpió.


Aszcendens nélkül viszont tényleg nem lehet erdemben válaszolni a kérdésre. :)

2022. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kos az aszcendensem. Így talán bonyolultabb a személyiségem. Tűz és víz is dominál bennem.
2022. nov. 13. 21:21
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Első hazadban mi áll? Mars hol áll? (Jegy, ház)
2022. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!