Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalatod van/volt...

Milyen tapasztalatod van/volt Ikrek csillagjegyű személyekkel?

Figyelt kérdés
Te milyen csillagjegyű vagy?

2022. nov. 14. 10:12
 1/8 Bálvány ***** válasza:
47%
Újabb fantáziátlan kamu kérdés. Még a fáradtságot sem vetted, hogy esetleg rákeress a hasonló témákra, melyekből hetente születik egy a gyakorikérdéseken. Persze mindegy, ha téged itt darabra fizetnek.
2022. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha üldözési mániád van, azt ne egy ártatlan kérdezőn töltsd ki kedves egyes:)
2022. nov. 14. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1-nek teljesen igaza van.
2022. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdéseket törölni kéne
2022. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a kérdésket nem lehet értékelni. :/


Kérdező: egy terabájtnyi ilyen kérdés van már itt, olvass utána. Azért kapsz negatív válaszokat, mert minimális erőfeszítést sem teszel. Ez így csak butuska csevegésindító izé, nem kérdés. Ha kapsz is válaszokat, azokból nem fog kiderülni semmi.


Nekem pl. vegyes tapasztalataim vannak az ikrekkel, mert én is az vagyok. Na, megtudtál valamit?

2022. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Miért mi a baj egy "butuska csevegésindító" kérdéssel? Van külön ismerkedés kategória is, ahol csak ilyen kérdések vannak. Azt hittem amúgy, hogy bármit ki lehet írni kérdésnek de nem, egyből átkot kell szórni a kerdezore xd

Akkor majd leugrok a (kutya)ház tetejéről úgy jobb?:D

Nem csak a kérdés lesz törölve hanem én is hadd örüljetek xd

2022. nov. 15. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Férfiba: kétszínű de ezt leszámitva más bajom nem volt velük. Nagyon komoly racionális emberek inkább. Nőkbe: Borzalmas tapasztalatok.Rettentő anyagiasak, bulizgatosak, csapongósak, r*bancosak. Jó humorok ez az egy pozitívum bennük meg vidámak.Érzelmeik minimàlisak vagy nincsenek.
2022. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom mi lenne a baj a kérdéssel, ha nem tudsz válaszolni, menj tovább ...

Az én ikrek ismerősöm nő, borzasztó pesszimista, minden megoldásra talál egy problémát, vegtelenul sertodekeny, és borzasztó naiv. Jó tulajdonságát már nem tudok rá mondani, az évek során abszolút rájöttem, hogy nincs neki.

2022. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!