Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az oka, ha valakinek...

Mi az oka, ha valakinek Hold-Szaturnusz együttállása van? Miért inkarnálódik egy lélek így? Miért kapja ezt? Mit ér el ezzel?

Figyelt kérdés

Az egyik legdepressziósabb állás. Most komolyan leszületik egy lélek egy ilyenbe, azért hogy depressziós legyen és szenvedjen? Ebből mi haszna van? Mit tud tanulni belőle?

Miért kap valaki kiindulásnak egy ilyen i$^enverte állást?


2022. dec. 4. 23:00
 1/6 Bálvány ***** válasza:

Hányadik házban, milyen jegyben, milyen fényszögekkel?

Ja, ez csak egy költői kérdés volt? Azért írtad, hogy együtt búsuljunk veled, vagy küldesz képlet infot is?

2022. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még elég sok rossz állás van, ahol ugyanezt meg lehet kérdezni...
2022. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 Általanosságban kérdezem.


2 És egyikre sincs válasz...😕

2022. dec. 5. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Hold óramű pontossággal áll együtt, kerül kvadrátba, vagy oppozícióba minden mással is a 29 napig tartó ciklusa alatt.

Igen, az is nagyon gyakran fordul elő, hogy valaki olyan időből származik, amikor a Hold együtt áll a Szaturnusszal és ez kvadrátba kerül a Vénusszal, Marssal, Merkúrral, vagy a Nappal, vagy minden létező égitesttel. Az egész élete arról fog szólni, hogy menekül, megállás nélkül utazik, vagy mondjuk képtelen egészséges személyiségű emberekkel kapcsolódni, vagy éppen úgy éli meg, hogy neki semmit sem szabad.

Tele van a világ problémás emberekkel. Mindenkinek megvan a maga keresztje.

2022. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy mindenkinek van keresztje. Hogy mit kell megtanulni ebben az életben, azt ha jól tudom a Holdcsomópont mutatja meg, és hozzá érdemes megnézni a Lilithet és Chiront. De persze tuti az lesz a karmád, amihez a legkevésbé van kedved vagy bátorságod.
2022. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez van az egyes házamban és nem vagyok depressziós (hát kemény volt most a szaturnusz visszatérés de összességében nem szoktam depis lenni, mert mindig előre nézek, bár hozzá kell tenni hogy van egy Jupiter szembenállás is a hetes házból)
2022. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!