Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért gondolod, hogy az...

Miért gondolod, hogy az asztrológia "működik"? Hogy jutottál el oda, hogy komolyan vedd az asztrológiát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én amúgy nagyon nem hiszek benne de tulajdonságban elég sokat hozok a napjegyembol meg az aszcendensbol is… emiatt kicsit ingadozom
2022. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, miről beszélünk. Az újságokban lévő horoszkóp nyilván baromság, én is írtam ilyesmit és teljesen véletlenszerű volt.
2022. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az újságokban levő horoszkópra gondolok!
2022. dec. 20. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mire az ado vevőre?


Nekem is beszél a tv a rádio és furcsa szivdobogàsom van :) csatornàzàs meg ilyenek vannak a tv be amibe benne vagyok..


Elösször azt hittem hipnotozàlva lettem hogy van kb 100szó ami mindig szembejön de neeeem..


A ràdioba reggel a nevét hallom a faluba ma az első kocsi rendszàma a monogrammja..minden jel azt mutatja hogy ikerlàng..de ott volt régen is minek hiszel a szemének vagy amit mond?!mivel a szemének hiszek igy nem tudom lezàrni lehet akàrmilyen bunko és letagadhat mindent..


Amugy csak vele kapcsolatba lettem ilyen "fogékony dolgokra"ha akarom homokba tudom dugni a fejem olyankor csitulnak eltünnek a jelek de időről időre előjön igy most végigviszem.. még ha démonokkal kell talàlkoznom is..legyőzöm őket a hit és szeretet mindent legyőz..

Max megyek a pszihiàtriàra :)

2022. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Egyik ismerősöm avatott be, meg mutatott ilyen befotózott reszleteket hogy merkúr a halakban, meg mars a szűzben stb. Mindegyikről egy-egy kis leírás. És észrevettem, hogy sokkal pontosabban illik rám, mint az addig ismert bulvárasztrológiai leírások. Az után magamtól kerestem rá dolgokra, videókat néztem, megértettem minek mi a jele, miért úgy van, házak stb.

Így.

2022. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ott kezdtem gyanakodni hogy a körülöttem lévőkből akikkel dolgom van valami miatt (magánélet munka hobbi) 10-ből 7 ember skorpió. Nem lehet hogy ennyi skorpió van mindenhol. Esetleg az én horoszkópom vonzza őket.
2022. dec. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ötöshöz hasonló módon történt az elmélyülés nálam is, annyi különbséggel, hogy az illető kezdő laikusként próbálta kikeresni a bolygóállásaim egy könyvből a nyugati asztrológia leírásaival, DE a sziderikus rendszer szerint, aminél nagyobb hülyeséget el sem követhetett volna.

Muszáj volt elkezdenem kutatni az igazság után. Tizenvalamennyi könyvet olvastam el mire rendet raktam a fejemben, és persze rengeteg embert elemeztem azóta.

Magát a zodiákust már ezelőtt jóval korábban megismertem tapasztalati úton, nem kellett bemutatni, vagy győzködni róla senkinek.

2022. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. jan. 4. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!