Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hármas házas Merkúr és Nap?

Hármas házas Merkúr és Nap?

Figyelt kérdés
Hogyan jellemeznétek tesók szempontjából? Milyen tesókra hajlamosít?

2022. dec. 26. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A Merkúr a Nap megül jön visszafelé, vagy távolodik?
2022. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írd le mindkét lehetőséget akkor
2022. dec. 26. 21:11
 3/8 Bálvány ***** válasza:

A testvérek kérdése csak áttételesen kerül a 3. házhoz.

A környezethez való kapcsolódást (tanulást), kommunikációt, közlekedést írja le.

Nyilván ez a kapcsolódás elsősorban a szomszédokhoz, testvérekhez fog történni, de.....

A régi társadalmakban jóval nagyobb család és rokonság jelentette a közvetlen környezetet és nem volt divat a mai egykézés, de nem is adták bölcsibe, oviba a gyermekeket. Tehát ezt az értelmezésnek is követni kell.

Tehát ne keverd ide a vértestvérek számolgatását! Ha most fiú/lány megjelölést és konkrét számot vársz akkor rossz irányba keresgélsz!

Itt a bővebb válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=s7pK3tBo5t4

2022. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en tesomnak 3. hazas Napja es Merkurja van, meghozza Ikrekben (Kos ASC). Kezugyesseg/dexteritas/egyensulyerzek szempontjabol kifejezetten jo allas. Jarmuvezetesi kepessegek teren is jot iger.



38F incel

2023. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem 3-as Napom és Merkúrom van. Jó a kézügyességem, meg így a mozgás terén is jó vagyok, viszont képtelen voltam megtanulni biciklizni. Nyilván ehhez sorolható az is.
2023. jan. 2. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

"képtelen voltam megtanulni biciklizni"



Akkor a Szaturnusz is ott van a kornyeken....



38F incel

2023. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyesben van a Szaturnusz
2023. jan. 3. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3-ás házas Nap és Merkúr nagyon hasonlít az Ikrek Napra és Merkúrra.
2023. jan. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!