Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hatvanadik szélességi foknál...

Hatvanadik szélességi foknál tényleg használhatatlan a radix?

Figyelt kérdés
Mert, hogy szétcsúsznak a házak. Megnéztem párat, és valóban vannak hatalmas házak, illetve nagyon kicsik, viszont bizonyos időpontoknál (évszakoknál) teljesen úgy néz ki, mint egy közép európai radix.
2022. dec. 28. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítdd át úgy, hogy a program egyenlő házakat mutasson (equal houses)
2022. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáltam. Persze van hogy a 60 szélességi fok után is bizonyos időpontoknál normálisan néz ki, de ha beírom ebbe az egységesbe néhol más házban mutatja a bolygókat (nem mindet). Akkor ez esetben melyikre hallgassak?
2022. dec. 30. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a Placidus rendszert használva akár teljes házak is eltűnhetnek, szóval szerintem azt annyira nem érdemes ilyen helyen használni.

Ezen kívül en csak egyet ismerek az equal house system-et, ezért írtam ezt.

De lehet van valami másik házrendszer is, csak nem tudok róla...hátha lesznek meg válaszok ;)

2022. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Még annyit hozzá tenném hogy nem minden esetben tűnnek el vagy csusznak szét a házak. Vmikor úgy néz ki mint egy közép európai radix.

2022. dec. 30. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha.

Hát én talán úgy csinálnám, hogy megnézném, hogy hany jegyet foglal magába a legnagyobb ház úgy, hogy abban a jegyben nem kezdődik ház.

Ha csak egyet (pl. nyilasban kezdődik a 2es, teljesen benne van a bak, és a 3as ház csak a vízöntőben kezdődik), akkor ez még simán belefér, nagyon gyakori, nekem is van ilyen, meg még sokaknak. (Ha rá akarsz keresni, angolul intercepted houses/signs meg duplicated houses/signs)

Ha mondjuk már kettő ilyen jegy esik teljesen egy házba, azt mondjuk már határesetnek gondolnám. Viszont ennél több tuti nem.

Azt is csinálhatod, hogy megnézed, hogy mennyire teszik elemezhetetlenné a képletet. Ha pl. 3-4 db ház kezdődik ugyanabban a jegyben, az kicsit gyanús, hiszen akkor mind a 3 vagy 4 életterületet ugyanaz uralja, ugyanaz a témája, feladata stb.


De csak műkedvelő vagyok, szóval ha van profi, aki tud írni pontosabbat, ne tartsa vissza magát!

2022. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Az egyik személynek jó teljesen. Róla már írtam is valamennyit. A másiknak volt szét csúszva. Akkor nála alkalmazom az egyenlő házasat
2022. dec. 30. 12:48
 7/7 anonim válasza:
A Shetland-szigeteken járkálsz?
2023. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!