Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő vagyok skorpió aszcende...

Rák nő vagyok skorpió aszcendenssel, férjem vízöntő mérleg aszcendenssel. Működhet hosszútávon harmonikusan ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sok zökkenő van az életünkben, de valahogy mindig sikerül túllendülni rajt. Nem tudom, hogy idővel össze tudunk e úgy csiszolódni, hogy ezek a zökkenők is megszűnjenek.

Köszönöm, ha válaszolsz :)



#rák #összeillő #aszcendens #vízöntő #Párkapcsolat horoszkóp
2023. jan. 12. 08:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, 7-es!

Minden ember más, attól függetlenül, hogy érdekel az asztrológia, még nem vagyok bolond :)

És igen tudom miért mentem hozzá feleségül, 8 éve vagyunk együtt.

Viszont érdekelhet ez a téma és meg lehet vele közelíteni a kapcsolatokat is.

Természetesen ha a csillagjegyeink azt mutatják, hogy nem összeillő pár vagyunk, akkor se fogom beadni a válópert :D

Ennyire ne vegyük komolyan a témát. Számomra ez a dolog egy érdekesség, mert amúgy annyi mindenben igaz tud lenni, attól függetlenül, hogy egyébként folytatjuk az életünket tovább, de köszönöm, hogy hozzászóltatok :)

2023. jan. 13. 08:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a közös Hold az egy mély megértést és barátságot szokott jelezni. (Pláne, ha azonos a holdállás is.) Hiszen a Hold az ösztönös kötődésért "felelős".
2023. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!