Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas fiú és mérleg lány...

Nyilas fiú és mérleg lány összeillenek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 16:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Sajnos nem, sajnálom. :( Aki ilyesmiben hisz, az nem érett egy egészséges párkapcsolatra.
2023. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
csak ha lány nem roma vagy zsidó
2023. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
79%
semmi nem fugg horoszkoptol,engedd el ezt az egesz faszsagot. Semelyik fiunak nem jon be az hogy csillagjegyrol itelsz meg valakit. Szanalmas
2023. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
72%
Összeillhetnek, de csak akkor, ha mindkét fél beleteszi a szükséges munkát a kapcsolatba és motivált tud maradni.
2023. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Te komolyan ez alapján keresel párt magadnak? Nem az értékei fontosak, hanem az, hogy milyen jegyben született?

Ahhhh!

2023. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Ellentétek, mivel a nyilas teljesen pörgős általában, imád utazni meg a társaság vidám lelke, a mérleg szeret elmolyolni magában akár, elemezni, visszafogottabb és művészetek jobban érdeklik. Én mérleg vagyok, haverom nyilas és a barátnőm is, teljesen feldobnak, felráznak a világomból, de én meg visszafogom őket ha hülyeséget csinálnának. Szerintem jó és érdekes páros :D
2023. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon de nagyon nem!
2023. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Az egyik felettem szóló pozitívan nyilatkozik az ilyen kapcsolatokról, nekem meg nagyon rossz a tapasztalatom.

Nem gondolnám, hogy a horoszkóp fogja eldönteni, hogy két, különböző személyiségű ember közt milyen összhang alakul ki.

Viszont lehet káros abból a szempontból, hogy lesz egy előítéleted vagy hited, amitől nem

látod tisztán a valóságot. Pl. “Ha összeillik a két horoszkóp, akkor majd biztosan minden csodás lesz.”

2023. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#1 miért lett lepontozva? Nagy igazság amit írt!
2023. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

9:

Az 1-es ezt írta: “aki ilyesmiben hisz, az nem érett egy egészséges párkapcsolatra”


Ez egy vélemény vagy nézőpont, nem egy univerzális igazság. Valaki biztosan magára vette vagy nem értett vele egyet, azért pontozta le. Te egyetértesz vele, de attól nem kell mindenkinek.

2023. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!