Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire jellemző a rákokra a...

Mennyire jellemző a rákokra a dühkitörések féltékenységből adódóan?

Figyelt kérdés
A rák párom néha konkrétan félelmetes, amiket művel. Ez jellemző a csillagjegyre?
2023. jan. 17. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem jellemző.

Nem azért ilyen a párod, mert rák.

2023. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem jellemző az eddig ismert rákokra, max valami light-os amikor a cica azt mondja hogy tudok ám én karatézni.
2023. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most egy nagyjából tíz oldalas őrületet írt, mert éppen másik városban van és látott egy közös képet egy sráccal, akinek adtam egy szívet.
2023. jan. 17. 20:33
 4/17 A kérdező kommentje:
A kép alá, mármint, ilyen brutálisan érzelmileg fullasztó, elsöprő, fojtogató, elárasztó, durva zuhatag. Valamilyen szinten tetszik, de félelmetes.
2023. jan. 17. 20:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom mi van. Hát szerintem ez nem horoszkóptól függ, mert minden jegyben ismerek ilyet meg olyat.
2023. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elvileg skorpió az aszcendense. Az lehet ilyen hatással?
2023. jan. 17. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát lehet, vagy csak stresszes. DE ha csak írt, azt nem lehet tudni milyen hangulatban kell olvasni.
2023. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Laylah ***** válasza:
100%
Én inkább a Marsát nézném meg.
2023. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8: Megpróbáltam kideríteni, legalább tetszett neki, hogy érdeklődöm... Egy oldalon készítettettem egy ilyen ábrát... Mit tudtok mondani róla?


[link]

2023. jan. 18. 09:49
 10/17 Laylah ***** válasza:
100%

Hát pl. a Plútójából látom, hogy nálam idősebb :D Amennyiben ez pontos ábra (legalább 15 percre pontos a születési idő), akkor látszik, hogy a Holdja szarrá van támadva, valószínűleg negatív vízöntős tulajdonságokat hordoz érzelmileg, amiből szerintem adódhat a túlzott féltékenység is. Szaturnusz, ami az "életleckéket adja", 1-es házas, így az énképével adódhatnak problémák, amiket feladata lenne feloldani. Itt ez, úgy látszik, alacsony önértékelésben nyilvánul meg, pláne, hogy szextilben van a Holddal, így még támogatja is. Az emberek többsége pedig az alacsony önértékelési problémáit agresszióval igyekszik leplezni. Dominál benne a tűz és a víz elem, tehát érzelmesebb és tüzesebb, ezek minden pozitív és negatív velejárójával. Kevés benne a levegő és a föld, tehát nem az a fajta, aki megáll átgondolni a dolgokat, hanem inkább a pillanatnyi érzései alapján cselekszik.

De ha hülyeséget írtam, javítson ki valaki hozzáértő, és még csak kiscsíra vagyok, most kezdtem az asztrológiatanulást.

2023. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!