Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kos Vénuszú férfiaknak...

A Kos Vénuszú férfiaknak tényleg a sportos, fitt nők és “tűzrőlpattant” hölgyek jönnek be?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy férfiképletben a Vénusz jelzi a női ideált párkapcsolati, társválasztási szempontból.

2023. febr. 3. 12:26
 1/6 Bálvány ***** válasza:

Hát a társat inkább a 7. ház mutatja, de igen a Vénusz is jelezhet ezt-azt.

Inkább az a kérdés, hogy ilyen férfi milyen nőknek kell?

Vénusz a Kosban rosszul áll, ez férfi nem romantikus alkat.

Ja nekem is az van.......elfelejtem az asszony születésnapját....és miattam éhen halhatnak a virágboltosok.

2023. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nővel, akinek hasonlóan Kos Vénusza van, jó páros lehetnek. A Vénusz női képletben magát a nőt szimbolizálja párkapcsolati, vonzódást szempontból, de jelöli pl. a stílust is. Egy Kos Vénuszú nő mindenképpen sportos stílusú, sminket valószínűleg ritkán hord vagy csak minimálisat. Ellentétben a Mérleg Vénuszú nőkkel (Kos és Mérleg szembenálló jegyek), akik tipikusan a külsőségek, esztétika, kiegészítők “királynői”.
2023. febr. 3. 12:49
 3/6 Bálvány ***** válasza:
Talán igen, a szeretetnyelvük megegyezik. A harmóniához és a tartós kapcsolathoz azonban még figyelembe kell venni a házakat és 9 bolygót.
2023. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez mindig így van. Viszont én itt most egy konkrét bolygóállásról (Kos Vénusz a férfihoroszkópban) kérdeztem és az azzal kapcsolatos analógiákról.
2023. febr. 3. 12:58
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Én alapvetően a Szűz-típusú nőkkel tudok jól összhangba kerülni (ez a deszcendensem), de alapvetően/ elsőre a fura/egyedi kinézetű, viselkedésű, gondolkodású nők vonzanak (a Vénuszom Vízöntő)


Szóval szerintem a férfi vonzódását a nő felé inkább a Vénusz-jegy határozza meg, a harmónikus, jól működő kapcsolat viszont inkább a deszcendensből/7. házból szűrhető le.


Ismerek olyan nőt, aki mind a Vénusz-i mind a 7. házbeli úgymond "elvárásaimnak" megfelel, (csak épp én vagyok elcseszett ahhoz, hogy bárkivel is összejöjjek), de a lényeg az, hogy szerintem egy férfinak egyszerre kell néznie a Vénusz jegy szerinti vonzódását és a 7. ház szerinti kapcsolati harmóniát, ha párt hosszútávon! keres.


28/F/incel

2023. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy mi az elmélet és mi a valóság.

Pl szinte mindenki egyedül élné le az életét, ha a számára legvonzóbb, legjobban hozzá illő partnert kutatná és senki mással nem próbálna meg együttműködni.

2023. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!