Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyikkel jöttök ki jobban az...

Melyikkel jöttök ki jobban az esetek nagy részében: Oroszlán Nap VAGY Oroszlán Hold?

Figyelt kérdés

Én pl. imádom az összes Oroszlán Holdat, akivel valaha találkoztam. Energikusak, sugárzóak, pozitivitás lengi körül őket. Nagyon tudnak lelkesedni, örömöt kimutatni.


Ezzel ellentétben az Oroszlán Napokat ki nem állhatom. Nőket és férfiakat egyaránt. Főnökösködők, basáskodók lusták, mással végeztetik el a “koszos munkát”.


Ti hogy vagytok ezzel?



2023. febr. 3. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Oroszlán Nap a jobb!
Oroszlán Hold a nyerő!
5 szavazat
 1/1 D-Mano ***** válasza:
85%

Hát, nem hiszem, hogy sok ember lenne, aki ismerné az ismerőseinek, rokonainak a nagy részének a Hold jegyét, főleg ezen a fórumon, szóval sok válaszra ne számíts.

Én Oroszlán Holdú embert nem ismerek, (mármint akiről tudnám, hogy az Oroszlánban van a Holdja) de az a tapasztalatom a Hold-jegyekkel általában, hogy azok "kisímultabban" jelennek meg az ember személyiségében, mint a Nap-jegyek, a Hold jegy mindig látható a személyiségben, a Nap-jegyet viszont könnyebben el tudja nyomni a horoszkóp egy másik, hangsúlyosabb területe, plusz az aszcendenssel együtt a Hold-jegy is fontos az alap-személyiség megértéséhez.

2023. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!