Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ilyenek a halak?

Tényleg ilyenek a halak?

Figyelt kérdés

Haverom anyukája nagyon éli ezeket a horoszkóp dolgokat,

Tegnap felmentünk hozzá suli után és beszélgetünk vele, megkérdezte hogy mi a csillagjegyem, mondtam hogy halak, és elkezdte mondani hogy az a legjobb csillagjegy.

Illetve azt is mondta hogy néha agresszívak, és nagyon érzékenyek, hangulatingadozásuk miatt nagyon kiszámíthatatlanok,

Tényleg ilyenek a halak??

Trágár kommenteket hanyagoljátok!

(17)



2023. febr. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Papám halak. Nagyon elvont vallásos, meg számolgatós elemzős, és makacs de nagyon. De jólelkű nagyon békés a szeretteivel főleg, de ha nem úgy megy a dolog ahogy ő akarja, akkor tud bemakacskodni és megsértődni.
2023. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A halak sértődékeny.

Empatikus, együttérző emiatt kihasználhatják.

Szereti a misztikus dolgokat, emiatt gyakran vallási dogmák rabja. De az okkultban is kiváló eredményeket érhet el, ha nem a dogmákat választja.


Egyetlen baj van vele tényleg, hogy sértődékeny. Meg, oda kell figyelnie, hogy ki ne használják.

2023. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halak azért nem kifejezetten. Az inkább a Rákra és Skorpió minőségre jellemző. A Halak inkább hol barátságos, hol depresszív. Álmodozó, kicsit önsajnáló, bizonytalan, hol empatikus, segítőkész, hol menekülős. Amit persze a környezet fordíthat manipulációnak. Agresszivitás sem jellemző így önmagában (az tipikusan Kos), persze egész képletet kell nézni (Mars, Hold, aszcendens...), nem csak a Napot.
2023. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"A Halak inkább hol barátságos, hol depresszív. Álmodozó, kicsit önsajnáló, bizonytalan, hol empatikus, segítőkész, hol menekülős."


Hallod olyan szépen leírtad hogy én milyen vagyok. Majdnem egy az egyben stimmel. Csak egy baj van vele. Hogy én nyilas vagyok :DDD


Újabb bizonyíték hogy mekkora egetverő orbitális baromság a horoszkóp...


Mamám és a húgom is oroszlán de olyan szinten ég és föld a 2 ember hogy el nem tudom mondani.


Ellenben én meg faterom csomó dologban hasonlítunk pedig ő szűz.

2023. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az asztrológia szerint nem 12 féle ember van. Hanem 12 féle archetípus, amik különböző mértékben keverednek az emberekben. Pontos születési képlet alapján lehet elemzést készíteni, amihez kell a dátum, óra, perc és hely is. (Az embereket általában inkább az aszcendensük jellemzi a külső szemlélő számára, nem a napjegyük. A Nap inkább amilyennek ők látják magukat, belső indítékaikat.) Az összes bolygókkal, fényszögekkel, házakkal, matematikai pontokkal, aszteroidákkal, állócsillagokkal, mittudomén :) egy nagyon bonyolult és egyedi "kódot" ad ki. Kicsit ásd bele magad, ha tényleg érdekel, igaz-e rád, és utána ítélkezz, ne ilyen Blikkrúzs irományok alapján.

A Nyilas minőség (tehát nem az ember) egyébként tényleg szintén nagy álmodozó és barátságos, de inkább egy idealista felfedező (kevésbé babonás-szentimentalista, mint a folyton az "univerzum akaratában" sodródó, bizonytalan Halak). És szeret papolni a szabadságról és igazságról, csak hajlamos átugorni a részleteket. :) Minden jegynek van jó és rossz oldala.

2023. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne haragudj de nem fogom különösebben beleásni magam valamibe aminek már az alapjai is hibás felnetelezésen alapulnak.


Hiszen arról van szó hogy a te csillagjegyed az alapján van meghatározva hogy a nap melyik csillagképben volt a születésed idején.


Na a probléma ott kezdődik hogy ezeket a csillagképeket nagyjából 2000 éve azonositották be. A Föld pedig úgy viselkedik hogy hosszú évek során kialakul némi változás a tengelyferdeségében. Ma már vannak erre is bárki által hozzáférhető programok, weboldalak ahol meg lehet nézni hogy régebben mi hol volt az égbolton.


Na ilyenkor történnek olyan poénos dolgok hogy mondjuk van egy ember aki 1980 körül született valamikor november közepén ezért ő ugyebár skorpió.


Ellenben ha ő visszateker nagyjából 2000 évet akkor érdekes módon az akkori novemberben a nap a mérleg csillagképben volt.

2023. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*feltételezésen
2023. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!