Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a szűz csillagjegy...

Szerintetek a szűz csillagjegyű nők mennyire tudnak dominánsak lenni más csillagjegyű nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján semennyire.
2023. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1

Kifejtenéd kicsit a tapasztalataidat?

Előre is köszönöm.

2023. márc. 16. 22:29
 3/10 anonim válasza:
Én szűz vagyok, egyáltalán nem vagyok domináns típus. Nem szeretek másokat leuralni, mint pl. egy oroszlán.
2023. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg oroszlán vagyok, anyám szűz, de mindig mindenki felett ő akar uralkodni, mindenkinek ő akarja megmondani, hogy mit tegyen, vagy milyennek kellene lennie. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor megsértődik. Sosem ismeri be, ha másnak van igaza. Szerintem nem lehet teljes mértékben meghatározni valakit a csillagjegye alapján, maximum egy-egy vonás lehet jellemző.
2023. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szűz besértődik ha nem ugy van a dolog ahogy ő akarja. Olyasmi mint egy rák meg skorpio
2023. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Szűz szolgáló, elemző, rendet kereső jegy. Pozitívként egy nagyon kedves, segítőkész valaki, aki abszolút hasznos szeretne lenni, jobbá tenni a világot és megismerni önmagát, de negatívban meg ez lehet állandó kritizálás, másoktól is valamiféle aszkétizmus elvárása, rendmánia, részletekbe menő tökéletességmánia akár vagy maga ellen fordítva az állandó gyanakvó vizsgálódást, hipochonderség. De az asztrológia szerint nem 12 féle ember van és nem csak a Nap születéskori állása határozza meg az embereket. Ha érdekel, minimum érdemes megtudni az illető Aszcendensét és Holdját.
2023. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
A szűz jegyűek szeretnek mindent a kezükben tartani, irányítani, szeretik a függetlenséget és a szabadságot, analitikusan és törekszenek a tökéletességre emiatt van bennük egy jó nagy adag dominancia. Viszont nem kifejezetten harsányak, magamutogatók vagy agresszívak, tehát nem úgy dominálnak, mint egy oroszlán férfi pl. :D
2023. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Neurock ***** válasza:
77%

Szerinted minden azonos horoszkópú ember ugyanolyan?

Ha ezt hiszed, akkor veled komoly baj lehet!

2023. márc. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A saját tapasztalataimat írom le, ami nem illhet minden egyes emberre és szituációra, de elég sokat foglalkozom mások elemzésével, úgyhogy vedd ezt úgy, mint csak egy perspektíva.


Szűzként abszolút nem jellemző rám a rendszeretés, a káoszban találom meg a magam rendjét, kritizálni szoktam másokat, de magamat is. Nem vagyok a legjobb irányító, de idegesít, talán pont ezért, ha valami nem úgy megy, ahogy szeretném. Habár ez azért is lehet, mert elég pánikolós típus vagyok jegytől függetlenül. Viszont a személyiségemnek csak kis része a csillagjegy. Az én esetemben az MBTI teszt meghatározása a legjellemzőbb. INFP vagyok, és 99%-ban stimmel minden ott leírt jellemző rám (álmodozó, szétszórt, antiszoc, stb.). Ezt keverve a Szűz jeggyel, és a Kossal, mint aszcendens, meg a Bakkal, mint holdjegy (habár sokáig úgy volt, hogy az aszcendensem Oroszlán, a holdjegyemre meg azt hittem, Bika, mert rengeteg hasonló jellemzőm van) eléggé megvariált a személyiségem. De erre még rájön az aktuális mentális állapotom, amit viszont nem kifejezetten az ember csillagjegye dönt el, és a személyiségtípus is változhat a mentális állapot változásától. Nem lehet ez alapján minden egyes emberre rámondani, hogy ilyen meg olyan. Visszatérve az uralkodásra. Szeretem, ha kicsit az én szám ízének kedveznek a dolgok, de alapvetően a fő jellemzőimben nincs benne az uralkodás, túlaggódnám, bizalmatlan lennék, túl aprólékos lennék, és az őszinte kritikáim miatt valószínűleg nem tudnám folyamatosan fenntartani a tiszteletet, amit egy vezető személyiség kivált az alárendeltjeiből. (Van, aki arroganciának mondaná, van, aki csak őszinteségnek, de ez nagyon személyfüggő, ki hogyan értelmezi, ha elmondom neki kendőzetlenül, amit gondolok. Cserébe viszont nem okoz gondot elismernem, ha tévedtem, csak legyen az ember elég meggyőző arról, hogy tévedtem.) Azt se felejtsük el, hogy a Szűzek az esetek többségében manipulátorok. Én is az vagyok, habár rossz szándékkal nem használom ezt a "képességet", de együttérzés kicsikarására van hajlamom. Ettől függetlenül valótlan dolgokat nem állítok azért, hogy elérjem a célom. Azonban ez is lejöhet úgy másoknak, hogy "uralkodás", hiszen egy bizonyos irányba akarom terelni mások reakcióját. Ez azonban nem mindig jön össze. XD Ezért nem mondom magam uralkodónak.


Pozitív kapcsolatok tapasztalataim szerint Szűzek és Bikák (nagymamám Bika) között jöhetnek létre, és még Skorpióval is jól passzolunk, ha túl tudjuk tenni magunkat a kölcsönös bizalmatlanságon (a Skorpiók is javarészt nagy manipulátorok, szóval amikor összekerülünk, akkor az olyan, mint két kettősügynök, akik tudják egymásról, hogy kettősügynökök, ezért nagyon óvatosak egymással szemben X"D). Mint földjegyű csillagjegy, a Szűz jól kijön más földjegyűekkel. A tűzjegyűekkel (Oroszlánnal az élen - édesanyám) pont ellenkezőleg. Anyum is úgy érzi, hogy sokszor parancsolgatok. De ő uralkodó jegy, plusz az MBTI-je is az egyik vezetői típus, ettől szerintem úgy érzi, nincs a kezében a gyeplő, amikor okoskodni próbálok X"D. Vagy mert a föld "eloltja" a tüzet. INFP lévén pedig én se viselem jól a kirohanásait. XD


Konklúzióként, a saját tapasztalataimból kifolyólag én azt mondanám, hogy a Szűz jegyűek nem uralkodóak, de bizonyos jegyekkel szemben elkerülhetetlen az összetűzés, és ez vezethet ahhoz a félreértéshez, miszerint a Szűz uralkodni akar. Hangsúlyozom, ezek a saját tapasztalataim. Nem találkoztam még pl. egy vezetői személyiségtípusos Szűzzel, ettől még létezhetnek. Nem csak egy valami határozza meg az embert, hanem rengeteg kis dolog. Ezek összességét kell nézni, amikor azt szeretnéd kideríteni, hogy te magad esetleg hogyan fogsz kijönni valakivel, de ehhez meg is kell ismerned az adott személyt. Sajnos az emberi kapcsolatok sokkal árnyaltabbak annál, semmint két csillagjegy ismerete alapján kimondjuk, hogy száz százalék, hogy ez vagy az fog történni köztetek.

2023. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezek a csillagjegyek eléggé azon alapszanak, hogy hiszel benne vagy nem.. Szerintem sok értelmet nem nyernek, elterelésnek hívnám őket.
2023. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!