Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy analógiája a...

Melyik jegy analógiája a hirtelen eltűnés?

Figyelt kérdés
Tehát valaki egyszer csak eltűnik egy bizonyos ember vagy emberek életéből mindenféle előzmény nélkül, de az illető időközönként egyszer csak a semmiből felbukkan, egy darabig velünk van, majd megint eltűnik és így tovább. Komolyan, hová sorolható ez a csikicsuki? Semmiféle harag nincs mögötte, csak ilyenje van és kész. Mikor felbukkan, mindig kedves, mikor eltűnik, sose szól.

2023. márc. 18. 18:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%

A villamosjegyé.

Mindig akkor nem találom amikor gyorsan lyukasztani kéne mert jön a kaller. Pedig van egy valahol a kabátzsebemben.

2023. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Vízöntő a napjegyem.(Szerintem lényegtelen,de tökéletesen Magamra ismertem.)Ha csak egy ember életéből tűnök el,akkor az azért van mert szarul hazudik,ha több ember életéből,akkor meg meguntam a nyafogást a mindennapi problémáikról,amin nem akarnak változtatni,de várják a csodát.Ilyenkor csendre vágyom!Több napra/hónapra/évre.Nem érdekel mások véleménye,olykor még a családomé sem.Aki kedvel(kevesen),azok elfogadják,akinek nem tetszik,az meg mehet.Sosem kértem Senkitől magyarázatot,így Tőlem se kérjenek.
2023. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Halak, skorpió, ezek voltak eddig. De ez lehet véletlen. Szerintem időhiány és túlvállalás okozza, ha kedves mikor megjelenik.
2023. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Rájöttem, a Vízöntő az, és nagyon kérem szépen őket, KERÜLJENEK EL ENGEM MESSZIRŐL

köszöntem

2023. márc. 18. 20:58
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Én Ikrek vagyok, és én is csináltam már ilyet (időhiány, szociális fóbia, pánikbetegség, depresszió, stb. miatt), úgyhogy akkor minket is kerülj el messzire, légyszi! Köszi! :*
2023. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én nem Napjegy alapján nézem hanem hogy mennyire hordozza magában az adott jegy analógiáját (lehet akár aszcendens is)
2023. márc. 18. 21:44
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Akkor teljesen rosszul tetted fel a kérdést. De szerintem te sem igazán érted mit akarsz, csak megsértődtél, mert valaki lelépett, és most reméled, hogy itt majd meglátja a kérdésedet, és összeszégyelli magát. Az ilyen kérdések mögött mindig ez van.
2023. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Miért tettem volna fel rosszul? Analógiát írtam és éreztettem, hogy ezt a tulajdonságot nem szeretem mert nem tartom megbízhatónak. Érthető?
2023. márc. 18. 21:54
 9/26 A kérdező kommentje:
És a Vízöntők közül (nem muszáj szülinap alapján annak lenni) is csak azok kerüljenek el, akik a kérdésben leírtakat képviselik
2023. márc. 18. 21:55
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Uh... ezdem érteni, hogy miért tűnnek el mellőled az emberek. :D Nem azért, mert Vízöntők... Mérleg vagyok, nyoma sincs bennem Vízöntőnek, de én is lelépnék.
2023. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!