Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehet szerinted egy...

Milyen lehet szerinted egy olyan lány, akiről a következőket tudjuk?

Figyelt kérdés

Napjegy: Ikrek

Aszcendens: Mérleg

Hold: Vízöntő


Milyennek képzeljem nagyjából, ha ennyi infóm van a születési képletéből?



2023. márc. 21. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Legalább linkelnél be egy radixot mellé, ha ez alapján akarod eldönteni, mert így semmit sem ér
2023. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 És azt szerinted honnan szüljek neked? Írtam már, hogy ennyit tudok.
2023. márc. 25. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert mi köze az itteni válaszok bármelyikének is egy konkrét emberhez?
2023. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg. Ha kíváncsi vagy. Ha tényleg pár ismeretlen amatőr asztrológusjelölt miatt mondod le, akkor gondold újra az értékeidet. Mi van ha egy rendes lány? Bár mondjuk, ha tényleg ez alapján ismeretlenül előre offolod lehet jobban is jár így.
2023. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Mit ne mondjak a mérleg jegyűek eléggé zsivány emberek, lusták, az akadályokat zsiványan kijátszák, haragtartóak és szörnyen önösérdekűek.

A mérleg szereti játszani a csendes néma legényt, aztán legbelül a saját tenyerét cselesen dörzsöli, hogy játsszon ki másokat, hogy tudja elérni, hogy az legyen, amit ő akar.

febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 Azóta már összejöttünk, még tavaly áprilisban, mert mégis találkoztam vele. Még mindig együtt vagyunk. Abszolút nem ilyen, ennek pont az ellenkezője, de igazából senkinek nem sikerült olyat írnia, ami igaz lenne rá. XD
febr. 14. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!