Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő férfi milyen csillag...

A vízöntő férfi milyen csillagjegyű lánnyal illik össze legjobban?

Figyelt kérdés
15/F
2010. okt. 7. 15:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
bármilyen csillagjegyű lehet a lényeg hogy tudjon úszni..
2010. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Cserepes virág csillagjegyűvel ;)


De tényleg, ne hogy már csillagjegy alapján válassz barátnőd magadnak, úgy kb., h "mi is a csillagjegyed, hmm??? ....jah bika?!....hát akkor viszlát, nem illik össze a horoszkópunk!!! " O_o

2010. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Még az sem kell, hogy tudjon úszni. Én sem tudok, még is vízöntő a párom.

Komolyra fordítva, a csillagjegy mindegy, a lényeg, hogy egyezzenek.

2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
48%

[link]

Itt utána tudsz olvasni!! ;) Nem kell rögtön letolni, mert kérdezett vmit, lehet hogy csak kíváncsiságból kérdezte és nem a horoszkóp szerint akar barátnőt választani. Ha meg igen akkor is mi van..semmi.. különbözőek vagyunk... Én se vagyok vmi nagy horoszkóp mániás...sőőőtt... de azért kíváncsiságból néha én is utána nézek a dolgoknak és van h meg is lepődök milyen igazságokat ír...

2010. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
nyilassal, mérleggel
2010. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
hát a kos, bika, mérleg, nyilas, rák, vízöntő, szűz, oroszlán, bak, ikrek, skorpió és még a halak ami szóba jöhet.
2010. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Réti bubuzér ***** válasza:
72%
Lájokolom az anszvereket :D:D:D:D:D
2010. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
A vízöntő az ikrekkel illik össze és a bikával meg nehezen jön ki. Ezt biztosan tudom.
2010. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
49%
az utolsó igaz! apa ikrek: még vásárolni is vele megyek , anya: bika: állandóan csipkelődünk. én meg vízöntő vagyok XD
2010. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
oroszlánnal!
2010. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!