Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fellow Szűz jegyűként te is...

Fellow Szűz jegyűként te is úgy látod, hogy a legutolsó semmilyenbe diszkriminált istenverte ellenpélda vagy a nagytudású asztrológusok kb összes jellemzésében és ajánlgatásában?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel. Mintha te lennél a tipikus herpeszes Ödönke, nem? Hogy a te jegyedre ránéző képes legyen ráérezni, mennyivel jobb nálad, nem? Te pedig ha kicsit is érdeklődsz a horoszkópod ésatöbbid iránt, egyszerűen elemi erővel pattansz vissza a nyers realitásba, legalábbis jó esetben, a látott idióta baromságoknak köszönhetően. A nyakló nélküli diszkriminációt emelném ki. A fantáziavilág tökéletesen irreleváns. Emberek tömegeit hipnotizálják arra, hogy egy karót nyelt gyökér vagy, csak mert valamikor születtél. A te jogaidért ki a jóisten küzd? Ki hajlandó felfogni, mi az oka a visszatérő sikertelenségeidnek, minden keservesen megszerzett tudásod, precizitásod, megbízhatóságod és fejlődni tudásod ellenére?


Komolyan, gyerekek, így kell ennek lennie? Szüksége van erre bárkinek?


2023. márc. 26. 21:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
51%
Mi az, hogy "fellow szűz jegyű"?
2023. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Leírod, hogyan kellene lennie akkor? Nem is értem mit akarsz ezzel mondani pontosan. Hogy az asztrológusok csak a rosszat mondják?
2023. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1 fellow szótár szerint értelmezve: ti, akik szintén. Hú, de nehéz volt.

#2 Kérdezek b+, nem állítok, komolyan el kell magyarázni, hogy gyakkeren kérdez valaki?

2023. márc. 26. 22:11
 4/36 anonim ***** válasza:
45%

Megkérek mindenkit, hogy ne válaszoljon neki senki. Köszöntem!

Nem érdemes időt fecsérelni rá

2023. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
57%

#3: kinek volt nehéz, neked? Hát, különbözőek vagyunk, mindenkinek más nehéz...


A fellow szótárt hol találom? Csak nem szeretnék legközelebb felesleges dolgokat kérdezni.

2023. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#5 A te esetedben egyszerű a módszer: ne fáradj.


#4 Gondolkozz azon, mi válasz és mi nem!

2023. márc. 27. 06:59
 7/36 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján a csillagjegyed legfeljebb ürügy, de a jellemzés talán találó.


De az itteni sikertelen közösségépítés után talán megpróbálkozhatsz elsőre egy Facebook-csoporttal, aztán szép lassan eljuttok oda, hogy ezrek (milliók?) előtt mondhatod el: "Van egy álmom, hogy víz- és tűzjegyű ül egy asztalnál..."


Persze lehet, hogy mindez kudarcra van ítélve, mert Te magyarázól bele túl sokat az egészbe.

2023. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
A Te kérdéses hogyan hangzana a felesleges sallang nélkül?
2023. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Rendben, szia!
2023. márc. 27. 07:36
 10/36 anonim ***** válasza:
39%
Na, valami ilyesmire számítottam... Mert amúgy értem a kérdést, csak kíváncsi voltam, tényleg olyan vagy-e, mint amilyennek elsőre tűntél.
2023. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!