Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze a képlete...

Mennyire illik össze a képletek alapján ez a két jegy ?

Figyelt kérdés

1998.08.17 11:15 Senta

2000.11.24 11:30 Kisvárda


2023. ápr. 19. 14:42
 1/9 Bálvány ***** válasza:
0%

Milyen két jegy? Talán két ember. Látom Te új hal vagy itt.

Gondolom már párban vagytok jóideje azért tiszták a szül időpontok. Nehezen hinném, hogy egy plátói szívszerelmed ennyire személyes adatot kiadott volna.

És mi értelme lenne ennek a vizsgálatnak? Mondjuk fel, ami neked az évek során kiderült?

Felesleges dolog ilyenre használni a szinasztriát.

Frappánsabb dolog nem jutott eszedbe?

pl.: Asszonyka hajlamos megcsalni téged?

Termékeny-e a méhe, érdemes belevetni magvaidat?

Házasság előtt megfontolandó-e vagyoni szerződést kötni?

2023. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk először megcsinálhattad volna a képletet és be is linkelhetned, ha már elemzést akarsz, nem csak ideb.szni a születési dátumot 😂
2023. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettes: elvárja, hogy mi pötyögjük be az adatokat. Én legalább nem szánok erre időt. Ha tett volna be képletet, akkor talán írnék róla valamit.
2023. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bálvány ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy tudja hogyan lehet képletet készíttetni?
2023. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem tud?
2023. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudok képletet csinálni,és nem,nem azért nem csatoltam mert így kényelmesebb hanem szimplán nem gondoltam át,csak beírtam.

És nem,nem vagyok a sráccal együtt.Epp ismerkedési fázisban vagyunk,csak érdekelt,hogy mennyire illunk össze.Csatolom majd a képletet,Ha esetleg valaki még segítene.Ha nem, alapból felesleges.

2023. ápr. 20. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt a gépi elemzés angolul: [link]
2023. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bálvány ***** válasza:
#7 Te megértenél abból valamit? Eltekintve attól, hogy angolul van.
2023. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy konkret kerdesekben nagyon szivesen segitenek a hozzaertok, de igy "bebofogni" ket szuletesi abrat, hogy akkor hajra, nem tul szep (de ez csak az en velemenyem)

altalanos kepletelemzest meg a neten is tudsz lekerni tenyleg nagyvonalakban, szerintem erdekesebb az, hogy az aktualis bolygoallasok hogyan befolyasoljak peldaul az ismerkedesi fazist

sok sikert

2023. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!