Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntő nőhöz (Rák aszcenden...

A Vízöntő nőhöz (Rák aszcendensel) milyen csillagjegyű férfi illik?

Figyelt kérdés
..és ha valaki esetleg tudja: mi a hátránya a kapcsolataiban a Vízöntő csillagjegyű nőnek?
2010. okt. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi
2010. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azigen

xDXD

2010. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A hátránya az, hogy képtelen komolyan beleélni magát az egész kapcsolatba. Jól el lehet vele playstation-özni, viszont csak akkor vagy érdekes a számára, ha állandóan ontod magadból a vicceket. Rettentően hiú és kényes, amolyan tipikus plázap*csa jellem, aki nagyon könnyen megijed attól, hogy kimutassa a mélyebb érzelmeit. Ugrál össze - vissza és nagyon nehezen megy neki, hogy valaki mellett lehorgonyozzon. A logikájuk sem a legfényesebb, mégis többet képzelnek magukról, mint amik. Gyakran lódítanak és ezért a legritkább esetben éreznek lelkiismeret - furdalást... eddigi tapasztalataim szerint legalábbis. Itt minden vízöntős kérdésre az ikreket és a mérleget írják megfelelőnek egyébként.
2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 05.18-as születésű bika az simán összeillik vele. Ismerek ilyen párt és több mint 4-5 éve együtt vannak.
2010. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Uhh! Én vízöntő vagyok, de az összes bikától megőrülök :S

Nekem meglepő módon a szüzek szimpatikusak (egy ilyen fiúba voltam belezúgva 4 évig, és a barátnőim nagy része is szűz csillagjegyű, jól kijövünk).

konkrét választ nem tudok adni, maximum saját tapasztalatot (de nekem az aszcendensem is vízöntő): az ikrekkel sem jövök ki egyáltalán. bakkal volt eddig a legjobb párkapcsolatom, a halak katasztrófa. most egy nyilas tetszik:) Más vízöntőkkel is remekül kijövök.

Valamelyik válaszolóval egyetértek abban, hogy tipikus "plázap!csa" jellem, bár én öltözködésileg egy teljesen más irányzatot képviselek, de kényes és nyűgös vagyok általában.

A logikám tényleg nem a "legélesebb", inkább sajátos. Mindig olyan következtetésre jutok, amire senki más, és ezért általában hülyének néznek. Na de nem bánom a logikát. Helyette beszélek 6 nyelvet az anyanyelvemen kívül.

További hátrányok? Azt hiszem, tényleg beképzelt vagyok. Én személy szerint hangulatember is. Van amikor 1 hétig otthon kreatívkodom, de ha olyan kedvem van egy hétig bulizhatok is akár. Az unalmat és az állandóságot nem bírom egy kapcsolatban, a páromnak mindig ötletesnek és újítónak kell lennie (viszont az nem igaz rám, hogy össze-vissza váltogatok, eddig csak több éves kapcsolataim voltak). Az sem a legpozitívabb tulajdonságom, hogy nem igazán tudom elfogadni mások véleményét, és óriási az igazságérzetem, és nagyon fel tudom húzni magam apróságokon is, amit sértőnek érzek.

Aztán még: nem bírom, ha korlátoznak. Semmilyen apróságban!

Hát kb. ennyi. nem tudom, ebből rád mennyi igaz, de remélem segítettem valamennyit!

2010. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atrask ***** válasza:

Én is vízöntő vagyok, bár pasi! De nálam már tapasztalatból kizárva azok akik "ízeltlábúak", vagy "szarvuk van"!

A skorpió túlságosan sunyi -> mindig mindenkiről mindent tudni akar, de magáról nem mond semmit!Senkit nem enged közel magához, de mindenkinek nyavajog, hogy magányos! A rák túl ömlengős, ha alapon tudja tartani magát jó, de ha átesik a túloldalra, akkor rajta csüng a másikon! Néha inkább az anyád, mint a csajod! A bika felületes -> a külcsíny többet ér számára mint a belbecs, plusz még egoista is -> nem elég neki a partnere dícsérete, ő MINDENKINÉL jobb, és MINDENKINÉL az első akar lenni.

A kos csak akkor jó partner, ha "hűbelebalázs" vagy te is.

Konok, szép dolog az elvekhez való hűség, de néha gondolkozni kell és kapitulálni, így csatát vesztesz, de tied a háború! Na ERRE NEM KÉPES!

Igaz, hogy ez a nőkre vonatkozik,de mivel mind emberek vagyunk, így valami igazságot találhatsz benne a másik oldalra is!

A vízöntő,mint pl én.. álmodozó, szabad, független,robbanékony,amit tud arra büszke,hatalmas igazságérzetű,szociálisan érzékeny,konfliktus kerülő.... De ha túl lépnek egy határt, a legaljasabb, leggusztustalanabb trükkökre is hajlandó, hogy a másikat alázatra tanítsa!Az esztétika nem érdekel,saját trend szerint élek -> nem majmolok másokat!Megalomán -> szeret tanítani, imádja a "BÖLCS" szerepét! Egyedi, néha kifejezetten csípős, de inkább sikamlós poénok szószolója!

2010. okt. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Vízöntő Nap Rák Aszcendenssel érdekes párosítás.

A Vízöntő függetlenségre vágyik és nem várhatunk tőle lángoló érzelmeket, mert afféle hűvös józansággal szereti a párját. Viszont a Rák szinte kisajátítja a kedvesét :D

Pontos születési időt (óra-perc pontossággal) írj, akár priviben is, és megnézem, milyen vagy a szerelemben :)))

Így, általánosságban csak annyit tudok írni, hogy ha kellő szabadságot biztosítasz a partnerednek, semmi hátrányod nem lesz :)))

De azért lenne fontos megírnod a születési adataidat, mert abból sokkal többet tudnék mondani :)))


26/L

2010. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne az Oroszlán pasi Bak aszcendenssel.De jó lehet amúgy a Nyilas/Ikrek/KOs/Mérleg napjegy Skorpió/halak/Szűz/bika/bak aszcendensel párosítva.
2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!