Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán fiú kivel illik a...

Oroszlán fiú kivel illik a legjobban össze? Oroszlán, nyilas vagy kos lánnyal?

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Kos - Aries
Oroszlán - Leo
Nyilas - Sagittarius
13 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Nyilassal nem! Nekem volt Oroszlán pasim. Egyszer majdnem megfojtott! Nem sokon múlott. Nem tudja elviselni, ha nem viselkedsz az alattvalójaként, márpedig a Nyilas inkább meghal, akkor sem lesz senki alattvalója!
2023. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Kos, ott van esély, hogy a csaj nyírja ki a pasit! A Kos csajok a legtökösebbek
2023. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Annyi a háttérsztori, hogy én vagyok az oroszlán fiú, aki pár hónapja jött ki egy viharos kapcsolatból egy oroszlán lánnyal.


Jelenleg két nagyon szimpatikus lánnyal ismerkedek, az egyik pont kos a másik meg pont nyilas. És most már itt az ideje döntenem, hogy melyikre kezdek el hajtani komolyabban:) És én is a kos felé hajlok eddig.

2023. jún. 16. 18:07
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Persze, véletlenül se hagyd hogy a születési dátumotokon kívül bármi más is befolyásolja a partnerválasztásodat.
2023. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 hosszúhajú ***** válasza:
44%
az oroszlán tűz jegy, nyilván túzjegyekkel kompatibilis lesz. viszont két tűz túl erős is lehet. érdekes, de még a legmotiválóbb kapcsolatok a szextilben álló horoszkópjegyek. oroszlánnal a mérleg és az ikrek. ezt az ötöt említeném jobbaknak.
2023. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Most te tényleg ennyire hülye vagy, már meg ne haragudj, hogy egy ilyen baromságra alapozol? Elmondom neked, ez csak egy napjegy, ez még ezer mindentől függ, több állást kell figyelembe venni, ha ennyire számít neked ez.. lehet van benne valami, hogy a tűz jegyek jobban illenek a sajátjuk illetve a levegő jegyekkel, de ne ez határozza már meg az életed, könyörgöm..
2023. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Dobd fel nekik, hogy nem tudsz dönteni, benne lennének-e a hármasban.
2023. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nálad komolyabb probléma van, szóval tök mindegy, kit választasz...
2023. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
A párommal mindketten oroszlán csillagjegyek vagyunk. 11 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Sok kompromisszum kellett hogy működjön és persze mindkettőnknek megvan a maga hülyesége. A legviccesebb az egészben a sok sok felismerés mellett, hogy rájöttünk, tudjuk, hogy görbe tükröt mutatunk egymásnak. Ezt jól kitalálták az égiek. :D Nem tudnàm elképzelni nélküle az életem. :)
2023. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Az Oroszlán könnyebben kijön a Kossal szerintem, mint a Nyilassal, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Hasonló habitusúak, ebben a kapcsolatban az Oroszlán a király, a Kos a jó katona, de ha mindenki tudja hol a helye, szerintem remek csapatjátékosok. Együtt az egész világot is legyőzik! Nyilas az nagyon megy a saját feje után, senkire se figyel, baromi önző, egy idő után mindenki meg akarja verni, még ha a társaság középpontja, akkor is.
2023. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!