Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az újhold befolyásolhatja az...

Az újhold befolyásolhatja az alvást?

Figyelt kérdés
Napok óta rosszul alszom, egész pontosan nem tudok elaludni, akkor sem, ha nagyon álmos és fáradt vagyok. Órákig forgolódok, mire sikerül. Évek óta nem volt ilyen problémám, nagyon meglepett. Kíváncsiságból ránéztem a holdfázisokra, es most volt újhold. Okozhat az álmatlanságot? Nem igazán értek ehhez a témához, de azt hittem, teliholdkor nem tudnak aludni az emberek. Előző hónapban is volt hasonló, bár ott csak 1 este nem tudtam elaludni, a többin igen, de napokig akkor is zaklatottan aludtam, sokszor felébredtem stb. Ezért fordult meg a fejemben, hogy lehet ettől? Vagy front? Más is szenved most álmatlanságtól?

2023. jún. 20. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
A Schumann-rezonanciákban napok óta valami olyasmi történik, amit még senki sem látott, akár ez is okozhatja.
2023. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én sem alszom napok óta kíváncsiságból ránéztem a Schumannra,hát ez tényleg érdekes:


[link]


A fekete csík időkiesés a lineárisban -nem a mérőállomás- a többi meg hatalmas kérdőjel..

2023. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1: Szerinted mi lehet,vagy mit olvastál róla?
2023. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2

Hát igen, sokan tudnak oroszul.

2023. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Felborította a netet az orosz Schumann de azt írják,hogy ez csak a Tomszki mérő állomás adatai,a többi magyar és olasz pl ugyanazon normális adatokat közvetít,ami azért érdekes,mert a napkitörést sem mutatja...vagyis vagy regionális esemény (nem értem miért a Dugával hozzák kapcsolatba) vagy pedig a többit hamisítják..

A 180 akárhány hz az optimális 5G-s föld szívverés ezt mondjuk lehet,hogy az oroszok nem tudják..


Ami valószínűbb,hogy a napkitörés hatása a sok fizikai tünet a napközbeni nyomottság,éjszakai álmatlanság nekem pl. a szívem szorított éjjel az álmatlanság mellett:


[link]

2023. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4 Ne törődj vele neked csak kötöttpulcsi minta,csinálj valami szépet.
2023. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én napok óta furcsán érzem magam.
2023. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ma hajnali 5kor aludtam el, altatóval együtt is
2023. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#5

Mindent amit leírtál, semmi értelme sem volt.

2023. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
9: számodra esetleg.
2023. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!