Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfiak! Tényleg vonzanak...

Rák férfiak! Tényleg vonzanak titeket a bika nők?

Figyelt kérdés
Csak mert én bika nő vagyok, és ahány rák férfit ismerek, képtelen vagyok lerázni őket magamról. A legdurvább az egészben, hogy azért néha kölcsönös a vonzalom.
2023. jún. 23. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvannak mint a kutya és a macska, ha nem esnek egymás torkának.
2023. jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rák férfi vagyok, és az asztrológiát egy k.va nagy hülyeségnek tartom.


Egyébként találkoztam már vonzó bika nővel, meg olyannal is, aki taszított.

2023. jún. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne csak napjegyből indulj ki. Így nincs értelme az egésznek.
2023. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Asztrológia kategória. Más véleményét is meghallgatom, de ha abszolút nem is érdekel a dolog, akkor lépj tovább.
2023. jún. 23. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: kérdeztél, releváns választ adtam.

Úgy tűnik, téged jobban érdekel a személyiségem, mint a válaszom igazságtartalma.


Egyébként senkit nem lehet egyik kategóriából sem kitiltani. Komolytalanná is tenné bármelyik kategóriát, megkérdőjelezné a létjogosultságát. És amíg emberek az alapján ítélnek meg, hogy melyik hónap melyik napján születtem, addig sajnos érdelnie kell engem is.

2023. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Nem ítélt meg téged senki. Egy kérdést tettem fel.
2023. jún. 23. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A "rendes" asztrológia szerint nem csak a nap jegye számít és nem csak 12 féle ember van. A születésnap alapján általánosítani ilyen bulvárlap kategória.
2023. jún. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt sem írtam, hogy csak a napjegyre gondolok, ebből kifolyólag nyilvánvaló, hogy nem csak 12 féle ember van. Születésnapot meg végképp nem írtam. Csillagjegyet írtam. Egy kérdés két csillagjegyről. Én nem értem, milyen általánosításról beszéltek. De ha a bulvárban lett volna, akkor az még jobban zavart volna. Egyébként személy szerint a felnőtt párkapcsolatokba raktam volna, de úgy is tudtam, hogy lesznek ilyen szőrszál hasogatók.
2023. jún. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!