Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kos csillagjegynek mi a...

A Kos csillagjegynek mi a megfelelő párja/társa vagy akár csak legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Én Kos vagyok, és szeretném tudni, hogy ez mennyire befolyásol kapcsolatot, kizáró ok lehet-e kapcsolatnál esetleg, ha "rossz" csillagjegyel jön össze?

Egyáltalán fontos ez a csillagos dolog?

Ti hisztek ebben?

23/L



2023. júl. 2. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

A nők választanak általában, így többesélyes a játszma. Csak egy pl.:

Én Rák vagyok, volt egy Kos személy, aki tetszett, de nem tudtunk egymás közelében meglenni, pedig ő kezdeményezett, befogadó volt velem szemben, azaz szeretett volna barátkozni.

Tehát elvileg a Rák férfi>Kos nő nem, de a Kos nő, ha választ, akkor a Rák férfival kijöhet.

2023. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát egy rák tuti nem passzol a koshoz!

További kizárható csillagjegyek: kos (két dudás..), vízöntő.


A többi jegyekkel jól elvan, ha hajlandók elviselni a kos dominanciáját.

2023. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Skorpió (nő) vagyok. A kossal volt a legemlékezetesebb, talán minden tekintetben legjobb kapcsolatom. Lehet máig is tartana, ha nem tette volna tönkre a távolság. Ami necces, hogy a kos elég sajátosan viszonyul a kapcsolatokhoz, érdekes fogalma van a hűségről, én pedig elvárom jogosan, hogy ha velem akar maradni, akkor legalább nyomokban tartalmazzon hűséget is. Másik problémás terület a dominancia, hamar kialakul miatta a huzavona.
2023. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a csillagjegynek semmi köze hozzá, hogy kivel fogsz jól kijönni. Ebbe hinni már nettó egy igen erős korlátozó gondolkodásmód. Két azonos csillagjegy született ember közt óriási lehet a különbség, gondolom ezt te is belátod.
2023. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Semmi köze a csillagjegynek semmihez. Gondolj már bele, hogy szerinted az összes például Rák csillagy jegyű férfinek a világon ugyan az a személyisége? Mind ugyan úgy fog veled viselkedni, mind ugyan úgy fog veled bánni? Gondolkozz már... Eleve a horoszkóp is egy kitalált dolog, amit a bulvár újságok írói, szerkesztői találnak ki... Persze tudom, hogy nem tudlak meggyőzni, és képes vagy egy szerető, kedves, odadaó férfit, aki rajong érted, a tenyerén hordoz, mindent megad neked, a királynőjének tekint, lecserélni egy olyanra aki megcsal, ügyet sem vet rád, bunkó, arogáns, pusztán azért, mert a bunkó horoszkópja passzol, a normálisé meg nem? Miért nem tanulnak meg az emberek logikusan gondolkodni? Hihetetlen...
2023. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kardinális jegy révén a Nap helyzete kvadrátot alkot a Rák, Bak jegyekkel és oppozíciót a Mérleggel. A képlet többi elemével viszont alkothat trigont, szextilt, vagy lehet aspektus nélküli is.

A Merkúr lehet Halakban, Kosban, Bikában, míg a Rák időszakában lehet az Ikrekben (ami kvadrátban állna a Halak Merkúrral), lehet Rákban (ami a Kos nappal állna kvadrátban, de a Halak Merkúrral már harmonizálna) és lehet Oroszlánban (ami viszont harmonizál a Kos Nappal, de ha a Bikában van a Merkúr, akkor az megint egy kvadrát)...

A Vénusz már négy lehetséges jegyet is felölelhet és szintén kapcsolódik valahogy a másik személy Napjával, a Merkúrral, ott van még a Hold, A Jupiter, a Szaturnusz, a Hold csomópontok, és persze a képlet kiindulási alapja, az aszcendens.

Szóval bármilyen szomorú, nincs instant recept arra hogy kivel illik össze a Kos havában született ember, mert minden évben más az idő minősége, nincs két ugyanolyan év.

2023. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A péklapát, hogy nyugojál le!
2023. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oroszlán, nyilas szerintem.
2023. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Mérlegben is megtalálhatja, amit önmagából hiányol. Ismerek rá jó példát, hosszú, szeretteljes házasságot.

De mint írták, nem a Nap jegyétől függ és több "igazi" is lehet. Vagy egy se, mert sajnos olyan is van. Legyél nyitott, adj esélyt magadnak, meg annak, aki szimpatikus, hallgass a megérzéseidre, de az eszedre is. Önismeretre meg jó kiindulási pont akár az asztrológia is ... de nem ez a gyors, hogy csak 12 féle ember lenne. A csillagjegyek archetípusok, amikből különböző arányban, más-más életterületeken mindenkiben mind megtalálható. Ha érdekel a téma, járj utána az interneten.

2023. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Kos nőhöz legjobban az Oroszlán férfi illik, míg a Kos férfihez legjobban a Nyilas nő.
2023. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!