Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vonzódnak a víz jegyűek...

Miért vonzódnak a víz jegyűek a tűz jegyűekhez?

Figyelt kérdés
Nyilas vagyok és folyton megtalálnak a Halak jegyű emberek.

2023. júl. 21. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonzódok hozzád. (Halak)
2023. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy minden hülyeséget elhiszel.
2023. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Minek olvasgatod ezt a topicot, ha nem érdekel??
2023. júl. 21. 13:22
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan taszítanak a tűz jegyű férfiak, különösen a kos és a nyilas, mégis megtalálnak mindig.
2023. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom, Nyilasként téged is lehoznak az életről a szuicid jellegű Halak. :)
2023. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Mert szeretnek szenvedni
2023. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hosszúhajú ***** válasza:
mer annyira mások, hogy ez az új ellentétes dolog megfogja őket, kovácsiak lesznek, mert új, ami nincs meg bennük.
2023. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tűz jegyű vagyok, eddig két Víz jeggyel/ Skorpió/ volt párkapcsolatom. Romantikusan induló,de ellaposodó,majd a részéről elhagyásban végződő lett mind a kettő.

Tűz és Víz = gőz,ami elillan, szétfoszlik.


Aztán egy Levegő /Mérleg/jegyűért voltam oda,kölcsönös volt,de nem lett semmi.

És volt két Halak,akikkel ismerkedtem, valami álmodozó,felhőkben élő és nagyon bánatos volt mind a kettő, ezekből sem lett semmi.


Egy Oroszlán

2023. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Laylah ***** válasza:
Kell a magabiztosság, a határozottság, hogy férfi legyen a férfi, de ez nem kíván tűz Napot, elég neki egy jól aspektált tüzes Mars is.
2023. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem csak ettől függ. Pl. én Halak vagyok, na de a Napom együtt áll a Merkúrral (Szűz és Ikrek uralkodója), a párom aszcendense meg Nyilas, csakhogy az első házában Neptunusz van, szóval ő meg "tiszteletbeli" Halak is. A Holdunk meg ugyanaz, ráadásul ugyanazzal a konjunkcióval. A szinasztria, azaz két ember horoszkópjának összevetése sokkal bonyolultabb 12 Napjegy párosításánál. Na de nincs is olyan, hogy tökéletes, hanem több jó választás is lehet és mindenkivel lehet tanulnivaló vagy kompromisszum, amit vagy bevállalsz vagy se. Szóval összeségében érdekes ez az egész és tud segíteni is, akár önismeretben, akár párkapcsolati kérdésben (ha sokkal jobban elmélyedsz benne), de fontosabb, hogy élőben az embert megismerd, mint előre ítélj (pláne ennyiből).
2023. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!