Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen aszcendens lehet inkább?

Milyen aszcendens lehet inkább?

Figyelt kérdés

Eredetileg így van fent

[link]


A hitelessége szerint bemondott adat van fent tehát nem kórházi.


Én amikor először rá néztem akkor Bak aszcendensnek tippeltem volna és még mindig úgy látom hogy kinézetre Szaturnuszi forma


[link]


[link]


[link]


Amit még tudni róla amit 11-es házas Holdnak vélek. 7 éves korában meghalt az anyukája és ez késztette arra hogy afrikai éhező gyerekeken segítsen. Illetve lázadt is a tekintélyek ellen. Szervezett erre egy koncertet. A Jupiter trigon is támogatja. Az anya vesztés mutathatja négyes ház ura a nyolcasban


Ha egy órával későbbre állítom akkor ez jön ki.


[link]


Ti mit gondoltok?



2023. aug. 14. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

"Ti mit gondoltok?"

Kezdődhetne már a suli, akkor nem fogsz unatkozni.

2023. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem számítottam normális válaszra de azért tettem egy próbát. Mindegy nem vesztettem semmit végül is. De hozzá adni se adott hozzá semmit
2023. aug. 14. 10:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy most is dolgozom tehát nem unatkozom😅
2023. aug. 14. 10:27
 4/12 Bálvány ***** válasza:

Hát 'A' minősítésű időpont van fent, így nem értem minek jobban pontosítgatni? Ha meg mégis muszáj, akkor meg a primer direkció segíthet. Gondolom pár perccel kell csak az időpontot módosítgatni és kb. 7 fokra kerül a Hold az aszcendenstől. Ami az jelenti, hogy 7 éves korában Holdhoz köthető nagy eseményt mutat a fordított aszcendens direkció.

A Hold ugye hordoz anya analógiát.


Egyébként meg:

Inkább a 10-est házat szokták az anyához kapcsolni és 4-est az apához.

De ha a 4-es ura a 8-asban van akkor is úgy gondolnám, hogy az otthon eseményei a halál, átváltozás területe alá kerülnek és nem fordítva.

2023. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"kb. 7 fokra kerül a Hold az aszcendenstől. Ami az jelenti, hogy 7 éves korában Holdhoz köthető nagy eseményt mutat a fordított aszcendens direkció."


Akkor a 12-es házban vagy az első házban?

Ha mégis nyilas az asc akkor mi magyarazhatja a fickó szaturnuszi megjelenését?

2023. aug. 14. 16:05
 6/12 Bálvány ***** válasza:
Mert ugye szaturnuszi a megjelenése...
2023. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó de a radixban hol látszik? Valószínű bak lesz az aszcendens. Olyan sokat azért nem kell eltolni ahhoz az időpontot
2023. aug. 14. 19:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze nem mondom hogy biztos csak mint lehetőség
2023. aug. 14. 19:02
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem jó ez a radix, ahogy nézem és olvasok róla, tőle interjúkat, nagyon erős Vízöntőség jön át. Nos a radixban hol van vízöntő? sehol. Csak az aszcendense lehet az, megjelenése is olyan (tehát jól láttam a szaturnuszt, de elsőre baknak véltem, de jó vízöntőnek is, annak még jobb)
2023. aug. 16. 23:18
 10/12 anonim ***** válasza:

A kör alapján nyilas.

Nem tudom mik a nyilas jellemzői de a mérleget azt látom benne.

Lehet bak család, és az az oka. Nem tudom a homlokát mondjunk. De az álla az fix mérleg. A válla vizontore hajaz.

Ja csak a homlokát miatt mondanám banknak...

2023. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!